आर्थिक म्याग्दी समाचार

माग पहिचानसम्बन्धी अन्तत्र्रिmया

बेनी आइतबार फागुन १२ गते ।
म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीबजारमा आइतबार तालिमको आवश्यकता वा माग पहिचानसम्बन्धी अन्तत्र्रिmया सम्पन्न भएको छ । सहकारी प्रशिक्षण तथा अनुसन्धान केन्द्र काठमाडौंको आयोजना र जिल्ला सहकारी संघ म्याग्दीको समन्वयमा अन्तत्र्रिmया एवं छलफल कार्यक्रम गरिएको हो ।

अन्तत्र्रिmया कार्यक्रमको सहकारी प्रशिक्षक नारायण कार्कीले सहजीकरण गरेका थिए । उनले सहकारी, लेखा व्यवस्थापन, सहकारीको ऋण व्यवस्थापन, सहकारीका गतिविधि, मुल्यमान्यता, जिल्ला सहकारी संघले गर्नुपर्ने कामका विषयहरुमा सहजीकरण गरेको जिल्ला सहकारी संघ म्याग्दीका सचिव ज्योती लामिछानेले जानकारी दिएकी छिन् ।

तालिममा म्याग्दीको बेनी नगरपालिका क्षेत्र र छिमेकी जिल्ला पर्वतको उत्तरी जलजला गाउँपालिकाभित्र सञ्चालनमा रहेका सहकारी संघसंस्थाका सञ्चालक तथा कर्मचारीहरुले सहभागिता जनाएका थिए । जिल्ला सहकारी संघ म्याग्दीका अध्यक्ष दिपक कार्कीको अध्यक्षता र सचिव लामिछानेको सञ्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा ४० जना सहभागी भएका थिए । सहकारी संघले जिल्लामा सहकारीसँग सम्बन्धित गतिविधिहरु गर्दै आएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

कलेजो रोगी दर्जीलाई समाजसेवी गौचनद्धारा आर्थिक सहयोग,उपचारमा सहयोग गर्न अपिल

बेनी । कलेजो रोगबाट पीडित धवलागिरी गाउँपलिका–७ की अनिता दर्जीलाई नेपाली कांग्रेस, म्याग्दीकी नेतृ तथा समाजसेवी विमला गौचनले आर्थिक सहयोग गर्नुभएको छ । लामो समयदेखी कलेजो रोगबाट पीडित दर्जीलाईको आर्थिक अवस्था कमजोर…

thumbnail

कोरोनाका कारण नेपालमा २२ प्रतिशतले गुमाए रोजगारी

काठमाडौं । कोरोना भाइरसका कारण नेपालमा २२.५ प्रतिशतले रोजगारी गुमाएका छन्। नेपाल राष्ट्र बैंकको अध्ययनअनुसार सरकारले चैत्र ११ गते लकडाउन घोषणा गरेसँगै रोजगारी गुमाउने क्रम सुरु भएको हो।केन्द्रीय तथ्यांक विभागका अनुसार नौ…

thumbnail

बाढी पहिरो पीडितका लागि प्रवासबाट साढे ३ लाख रुपैयाँ बढी सहयोग

बेनी । प्रवासमा रहेका दग्नाम–दर्मिजा लगायत म्याग्दीलीहरुले जिल्लाका बाढी पहिरो पीडितका लागि साढे तीन लाख रुपैयाँ बढी सहयोग आर्थिक सहयोग गरेका छन् । दग्नाम–दर्मिजा समाज गलेश्वर– बेनीका सचिव धनिलाल गर्बुजाको नेतृत्वमा म्याग्दीका…