डडुवामा पशु स्वास्थ्य शिविर


सन्तोष गौतम
बेनी शुक्रबार चैत्र ८ गते । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका- ५ डडुवामा बिहीबार पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । बेनी नगरपालिकाको पशु सेवा शाखाको आयोजनामा शिविर सञ्चालन गरिएको हो ।

शिविरमा ११२ जना कृषकहरुको तीन हजार भन्दा बढी पशुपंक्षीको औषधी उपचार गरिएको शाखाका प्राबिधिक प्रदिप गौतमले बताउनुभयो । उहाँका अनुसार डडुवा, तल्लो डडुवा, चिप्लेटी, पूर्णगाउँ, नयाँगाउँ क्षेत्रका कृषकहरुले सेवा लिएका छन् ।

शिविरमा पशुपक्षीको स्वास्थ्य परिक्षण, परामर्श र निशूल्क औषधि वितरण गरिएको थियो । ग्रामिण क्षेत्रका कृषकहरुलाई पशुपक्षिको स्वास्थ्यप्रति सचेत बनाउने उद्देश्यले कार्यक्रम गरिएको हो ।

बेनपा ५ का वडा अध्यक्ष लक्ष्मण बानियाको प्रमुख आतिथ्यता, पूर्व गाविस अध्यक्ष भोजबहादुर कार्कीको अध्यक्षता र प्राबिधिक गौतमको सञ्चालनमा भएको शिविरमा नगरपालिकाको पशु सेवा शाखाका प्रमुख पशु चिकित्सिक लक्ष्मीप्रसाद पौडेलले कार्यक्रमको उद्देश्यका बारेमा प्रकाश पार्नुभएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…