तेस्रो कालिपुल युनाईटेट कप असोज ७ बाट हुने

बेनी ,शनिबार साउन १८ गते । कालिपुल युवा क्लवद्धारा असोज ७ गतेबाट तेस्रो कालिपुल कप ९ प्रतियोगिता हुने भएको छ । जिल्लाको खेलकुदको बिकास गर्दै क्लवले असोज ७ देखि ११ गते सम्म फुटबल प्रतियोगिता गर्ने आयोजकले पत्रकार सम्मेलन मार्फत जानकारी गराएको छ । जिल्लामा ठुलो धन राशिको प्रतियोगिता गर्ने लागेको क्लवका अध्यक्ष बिकास पुनले बताए ।

प्रतियोगितको प्रथम पुरस्कार १ लाख ३५ हजार ५ सय ५५,दिप्तिय ७५ हजार ५ सय ५५, सेमिफाईनलबाट बाहिरिने टिमलाई १५,१५ हजार,बेष्ट ईस्टाईगर,५ हजार ५ सय ५५,धेरै गोल गर्नेलाई र,५ हजार ५ सय ५५,बेष्ट डिफेन्डर ,५ हजार ५ सय ५५,वेष्ट किपरलाई र,५ हजार ५ सय ५५, पुरस्कार रहेको अध्यक्ष पुनले बताए ।

बिभिन्न पत्रकार सम्मेलनमा खेलाडी आमा समूह जनप्रतिनिधि टोल सुधार समितिका प्रतिनिधि लगायतको उपस्थिति थियो । कालिपुल युवा क्लवले खेलकुदसंगै बिभिन्न सामाजिक कार्यमा समेत सक्रिय रहेको छ । सदरमुकाम बेनीमा भएका युवा क्लवहरुले प्रत्येक वर्ष फरक फरक क्लवको आयोजनामा खेदकुद प्रतियोगिता हुदै आएको र यस वर्ष कालिपुल युवा क्लको पालो रहेको अध्यक्ष पुनले बताए ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनीमा असार २० र २१ गते विद्यालयस्तरीय ‘राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड’ प्रतियोगिता हुने

म्याग्दी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता हुने भएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समितिको आयोजनमा यही असार २० र २१ गते सदरमुकाम बेनीमा राष्ट्रपति…

thumbnail

एनआरटीले मलेसियामा टीवाईटी कप खेल्ने

काठमाडौं । ए डिभिजन क्लब न्युरोड टिम एनआरटीले मलेसियामा हुने टीवाईटी कप फुटबलमा भाग लिने भएको छ । सोमबार बेलुकी ७ बजे मलेसिया प्रस्थान गर्ने टोलीलाई क्लबले बिदाइ गरेको छ । क्लबका…

thumbnail

सन्दीपको कप्तानीमा नेपाली क्रिकेट टोली घोषणा

काठमाडौँ । क्यानडाबिरुद्धको दुई एक दिवसीय खेल र आइसिसि विश्वकप क्रिकेट लिग–२ अन्तर्गत स्कटल्याण्ड भ्रमणका लागि सन्दीप लामिछानेको कप्तानीमा नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) ले १४ सदस्यीय राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीको घोषणा गरेको छ…