अन्तराष्ट्रिय आर्थिक समाचार स्थानीय

गलकोट स्पोर्ट्स क्लव टोकियोद्वारा जनप्रतिनिधी, पत्रकार र खेलाडी सम्मानित

जापान,बुधबार पौष २३ गते ।
जापान भ्रमणमा रहेका जनप्रतिनिधी, पत्रकार र खेलाडीलाई गलकोट स्पोर्ट्स कल्व टोकियो जापानले सम्मान गरेको छ । टोकियोमा आयोजित अन्तरकृया भेटघाट तथा सम्मान कार्यक्रममा गलकोट नगरपालिका वडा नं २ का वडा अध्यक्ष तथा नगरपालिकाका प्रवक्ता हिम बहादुर भण्डारी ९हेमन्त०, नेपाल पत्रकार महासंघ गण्डकी प्रदेश पार्शद तथा घुम्टे युवा परिवार मल्मका अध्यक्ष थम्मन थापा सन्देश र उपाध्यक्ष तथा मोडल जीवन साहानीलाई दोसल्ला र सम्मान पत्रद्वारा सम्मान गरिएको क्लवले जनाएको छ ।

कल्वले गलकोट क्षेत्रको विकास र समृद्विमा जनप्रतिनिधीले खेलेको भुमिका र समृद्व गलकोट निर्माण गर्न थप हौसला प्रदान गर्न वडा अध्यक्ष भण्डारी, सामाजिक उत्तरदायित्व सहितको पत्रकारिता मार्फत गलकोटको समृद्वि र विकासमा सुचना सञ्चारमा पुर्याएको योगदानको प्रशंसा गर्दै पत्रकार थापा र खेलकुदको विकास संरक्षणमा भुमिका खेलेको भन्दै पुर्व खेलाडी साहानीलाई सम्मान गरेको हो । कार्यक्रममा बोल्दै गलकोट नगरपालिका प्रवक्ता तथा वडा नं २ का वडा अध्यक्ष हिम बहादुर भण्डारीले जापान समृद्व हुनुमा जनताको ईमान्दारिता, देशको निती नियम कानुनको सहि ढंगबाट पालना गर्नु र कठोर मेहनत र समयको महत्वलाई बुझेर काम गरेकै कारण रहेको बताउनु भएको छ । प्रवक्ता भण्डारीले जापनिज नागरिकहरुका राम्रा पक्षको अनुकरण गर्दै कार्यन्वयन गर्न सबै आ(आफनो स्थानबाट लाग्नु पर्ने कुरामा जोड दिनुभयो ।

विदेशमा रहेर पनि गलकोटको खेलकुदको विकास, खेलाडीलाई प्रोत्साहन गर्दै सामाजिक एकताको सुत्रमा युवाहरुलाई कल्वले जोडन सफल भएको भन्दै प्रशंसा समेत व्यक्त गर्नुभयो । कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघ गण्डकी प्रदेशका पार्शद थम्मन थापा सन्देशले मन्तव्य राख्नु भएको थियो । सो अवसरमा संस्थाले गरेका गतिविधीहरुको बारेमा सल्लाहकार रामकृष्ण बम मल्लले जानकारी गराउनु भएको थियो । त्यस्तै गलकोटको खेलकुदको विकास, विकास र समृद्विको विषयमा अन्तरकृया समेत गरिएको थियो ।

सन २०१५ मा बागलुङको गलकोटबाट रोजगारीको सिलसिलामा जापानमा रहेका युवाहरुको भेलाले गलकोट स्पोर्ट्स कल्व टोकियो स्थापना गरेको थियो । कल्वले गलकोट क्षेत्रमा समय समयमा आर्थिक सहयोग समेत गर्दै आईरहेको छ । साथै कल्वले नेपालबाट जापान भ्रमणमा रहने गलकोटका समाजिक व्यक्तित्वहरुलाई सम्मान गर्दै आईरहेको छ । अन्तरकृया भेटघाट तथा सम्मान कार्यक्रम गलकोट स्पोर्टस क्लव टोकियो जापानका अध्यक्ष लक्ष्यमण कार्कीको अध्यक्षता, उपाध्यक्ष राजु बस्नेतको स्वागत मन्तव्य र सचिव हिमाल कँडेलको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रममा जापान टोकियो स्थित विभिन्न संघ संस्थाका पदाधिकारीहरु, क्लवका कार्यसमिति पदाधिकारीहरु, सल्लाहकार लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

ब्राजिलमा कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या ३ लाख ४० हजार नाघ्यो

एजेन्सी । ब्राजिलमा गत २४ घण्टामा कोभिड–१९ को सङ्क्रमणका कारण तीन हजार ८२९ जनाको मृत्यु भएपछि यस प्रकोपबाट मृत्यु हुने व्यक्तिको संख्या तीन लाख ४० हजार ७७६ जना पुगेको यहाँको स्वास्थ्य मन्त्रालयले…

thumbnail

टेक्सासमा एक नेपालीको गोली हानी हत्या

काठमाडौं । अमेरिकामा एक नेपालीको गोली हानी हत्या भएको छ । टेक्सासको अस्टिनमा बस्दै आएका पोखरा सराङकोटका रमेश थापाको मृत्यु भएको जनाइएको छ । अस्टिन प्रहरी विभागका अनुसार मध्यरात त्यहाँको स्थानीय आवसीय…

thumbnail

ब्राजिलमा कोरोना भाइरसबाट एकै दिनमा ४ हजारभन्दा बढीको मृत्यु

एजेन्सी । ब्राजिलमा गत २४ घण्टामा कोभिड– १९ को संक्रमणको कारण ४ हजार भन्दा बढी व्यक्तिको मृत्यु भएको छ । ब्राजिलमा कोरोना भाइरस शुरु भएयता यति धेरै संख्यामा व्यक्तिहरुले ज्यान गुमाएका यो…