मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार

बागलुङ्गको पाण्डव खानीमा पनि देखियो हजारौ संख्यामा सलह

सुरेश छन्त्याल
गलकोट,सोमबार असार १५ गते ।
बागलुङ्गको गलकोट नगरपालिका–१० पाण्डवखानीमा पनि हजारौं संख्यामा सलह देखिएको छ । सोमबार दिउसो साढे ४ बजेको समयमा गलकोट नगरपालिका– १० पाण्डबखानीमा ५० र ६० हजारको हुलमा सलह देखिएको हो । ति बुटवल, पाल्पा, खर्वाङ हुँदै खोलै खेल पाण्डबखानी आएको हुनसक्ने पत्रकार देवराज पुनले बताउनुभयो । सलह ८ र १० वटा उड्न नसकेर झरेको र त्यसलाई छोपेर राखेको स्थानीय मनिसा थापाले जानकारी गराउनुभयो।

ठूलो संख्यामा उड्ने र बाली खाने भएकाले त्यसले कृषिमा ठूलो क्षति पुर्याउने भन्दै कृषकहरु चिन्तित बनेका छन् । सलहको एक झुण्ड ज्याथर हुँदै बाईगाउ, सुनपानी, लगाएत का स्थानमा माहुरीको बथान जस्तै झण्डै आधाघण्टा जति उडेको स्थानीय दिप घर्तिले बताउनुभयो । यसले बागलुङमा सलहको जोखिमलाई बढाएको गिरिप्रसाद घर्तिले चिन्तित हुँदै जानकारी दिनुभयो।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

कालिगण्डकीमा बेपत्ता टिप्पर चालक पुनको शव भेटियो

सुरेन गरुङ्गपोखरेबगर ।मंगलबार साँझ अन्नपूर्ण गाउँपालिका –३ गईठे नजिकैको भिरबाट कालिगण्डकी नदीमा खसेर बेपत्ता टिप्पर चालक अन्दाजी २६ बर्षिय ज्ञानबहादुर पुनको शव भेटिएको छ । गिट्टी बोकेर गुइठेदेखि घार तर्फ जाँदै गरेको…

thumbnail

म्याग्दीमा थप ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी ।म्याग्दीमा थप ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । विभिन्न देशबाट आएर जिल्लाको बेनी स्थित क्वारेन्टाइनमा बसेका ९ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । पीसिआर परिक्षण गर्दा ९ जनामा कोरोना…

thumbnail

कालीगण्डकीमा टिपर खस्दा चालक बेपत्ता

बेनी । म्याग्दीको उत्तरी अन्नपूर्ण गाउँपालिका–३ गुइठेभिर स्थित सडकबाट कालीगण्डकीमा खसेर मंगलबार साँझ टिपर सहित चालक वेपत्ता भएका छन् । गिट्टि बोकेर गुईठे देखि घार तर्फ जादै गरेको बा २ ख ३४२५…

Write a Reply or Comment