अन्नपूर्ण गाउँपालिका मंगला गाउँपालिका मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज

म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि ,संक्रमितको कुल संख्या ४७ पुग्यो

बेनी । म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । विदेशबाट आइ बेनीको क्वारेन्टाइनमा बसेका दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । स्वास्थ्य कार्यालय, म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एक नारायण लम्सालका अनुसार संक्रमित हुनेमा बहराइनबाट आइ म्याग्दी क्याम्पसमा बसेका अन्नपुर्ण गाउँपालिका –८, का ४९ बर्षिय पुरुष र मंगला गाउँपालिका–२,का ३७ बर्षिय पुरुषमा गरी दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएका हो ।

संक्रमित दुवै जनाको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको र उनिहरुलाई बेनी स्थित आइसोलेसन कक्षमा राखिएको छ । उनिहरुको साउन ११ गते नमुना संकलन गरी पीसिआर परिक्षणका लागि पोखरा पठाइएको थियो । यो संगै म्याग्दीमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ४७ पुगेको छ । भने संक्रमित मध्ये ४१ जना निको भएर घर गएका छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

अवैध भरुवा बन्दुक सहित एक जना पक्राउ

बेनी । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ८ स्थित काफलडाँडाका ३१ बर्षिय अम्बर गर्बुजा एक नाले भरुवा बन्दुक सहित पक्राउ परेका छन् । ईलाका प्रहरी कार्यालय घोडेपानीका प्रहरी सहायक निरिक्षक रबि आचार्यको…

thumbnail

म्याग्दीमा एक जना कोरोना संक्रमित थपिए

बेनी ।म्याग्दीमा थप एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । जिल्लाको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–५ का ४४ बर्षिय पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य निर्देशनालय गण्डकीले जनाएको छ । स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानको फिभर…

thumbnail

म्याग्दीका बाढी पहिरो पीडितका लागि मोना युकेद्धारा २३ लाख बढी संकलन

बेनी । म्याग्दीका बाढी पहिरो पीडितका लागि म्याग्दी समाज (मोना)युकेले २३ लाख रुपैयाँ बढी जुटाएको छ । अविरल बर्षातका कारण म्याग्दीमा म्याग्दीमा गएको बाढी पहिरोबाट पीडित परिवारका लागि सो रकम संकलन भएको…

Write a Reply or Comment