मुख्य समाचार राजनिति राष्ट्रिय समाचार समाज

बालुवाटारमा नेकपा सचिवालय बैठक १ बजे नै राख्न प्रधानमन्त्री ओली तयार

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा सचिवालय बैठक बस्ने निर्धारित समयमै बस्ने निश्चित भएको छ। बुधबार १ बजेको बैठक सार्ने तयारी गरेका प्रधानमन्त्री एवम् नेकपा अध्यक्ष केपी शर्मा ओली बैठक राख्न तयार भएका छन्।

बालुवाटारमा तोकिएकै समयमा सचिवालय बैठक बस्ने प्रधानमन्त्रीका प्रेस सल्लहाकार सूर्य थापाले सेतोपाटीलाई बताए। प्रधानमन्त्री ओली बैठकका लागि तयार नभए पनि बालुवाटारमै बैठक राख्ने चेतावनी बहुमत सचिवालय सदस्यहरूले दिएका थिए।

सचिवालय बैठककै समय पारेर मन्त्रिपरिषद् बैठक बोलाएका प्रधानमन्त्री ओलीले मन्त्रिपरिषद बैठकलाई १ घण्टा पछाडि सारेका छन्। मन्त्रिपरिषद् बैठक २ बजे बस्दैछ। सेतोपाटीबाट साभार

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

दुई श्रीमती हुँदाहुँदै तेस्रो विवाह गरेको आरोपमा सल्यानका वडाध्यक्ष पक्राउ

काठमाडौँ । बहुविवाहको आरोपमा सल्यानका वडाध्यक्ष पक्राउ परेका छन्। प्रहरीले वनगाड कुपिण्डे नगरपालिका-९ का वडाध्यक्ष इन्द्रबहादुर कुमाईलाई पक्राउ गरेको हो। उनलाई प्रहरीले शुक्रबार बेलुका जयतपानी बजारबाट पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता…

thumbnail

अर्थमन्त्री पौडेलले समाजसेवी सपना रोका मगरलाई भेटेर बधाई दिए

काठमाडौं । अर्थमन्त्री विष्णुप्रसाद पौडेलले समाजसेवी सपना मगरलाई भेटेर बधाई दिएका छन् । शुक्रबार अर्थमन्त्रालयमा अर्थमन्त्री पौडेलले समाजसेवी सपना मल्ल मगरसँग भेट गर्दै बीबीसीको १ सय जना प्रभावशाली महिलामा परेकोमा बधाई दिएका…

thumbnail

म्याग्दीमा थप ९ जनामा कोरोना संक्रमण

म्याग्दी । म्याग्दीमा थप नौ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । कन्त्याक्ट ट्रेसिङमा परेका र शंकास्पद बिरामीहरुको मंसिर १६ गते संकलन गरिएका १४ वटा नमुनाको पिसिआर रिपोर्ट अनुसार गुल्मी, तनहुँ र…

Write a Reply or Comment