अन्नपूर्ण गाउँपालिका काेराेना अपडेट मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष स्थानीय

म्याग्दीमा थपिए १२ जना कोरोना संक्रमित

म्याग्दी ।
म्रिस्तिखोला हाईड्रोमा काम गर्ने कन्ट्याक्ट ट्रेसिङमा  परेका व्यक्तिहरुको मिति यही १६ गते ७६ वटा नमुना संकलन गरी पिसिआर परिक्षणका लागि पठाईएकोमा प्राप्त रिपोर्ट अनुसार अन्नपूर्ण गाउँपालिका वडा नं ४ मा रहेको  सोही हाईड्रोमा काम गर्ने वर्ष ३७ की एक जना महिला र क्रमशः वर्ष २१, २३, २७, २८, ३१, ३३, ३७, ३७, ४४, ५४ र ५६ का पुरुष ११ जना गरी जम्मा १२ जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको स्वास्थ कार्यालय म्याग्दीले जनाएको छ।

यो संगै म्याग्दीमा कोरोना संक्रमितको संख्या २४९ जना (महिला ५७ र पुरुष १९२) पुगेको छ । हाल सम्म म्याग्दी जिल्लामा २५३० वटा पिसिआर नमुना परिक्षणका लागि पठाएकोमा २५३० वटाकै नतिजा प्राप्त भएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

प्रथम कोरला कप :  पुरुषतर्फ घतान र महिलातर्फ नारच्याङ विजयी

म्याग्दी। म्याग्दी कोरला यातायात प्रा.लीको तेस्रो बार्षिकत्सवको अवसरमा आयोजित प्रथम कोरला कप भलिबलको उपाधि पुरुष तर्फ घतान र महिलातर्फ नारच्याङले जितेको छ । शनिबार सदरमुकाम बेनीस्थित खुल्लामञ्चमा सम्पन्न फाईनलमा बेनी नगरपालिकाकाे ९…

thumbnail

भिसा सकिएका अमेरिकी नागरिक शिखबाट आफ्नो देश फर्कन मानेनन्

बेनी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–५ शिखमा एक अमेरिकी नागरिक अवैधरूपमा बसेका छन्।नेपाल भ्रमणको भिसा सकिएको एक वर्षभन्दा बढी समय भए पनि ती नागरिकले आफ्नो देश फर्कन बेवास्ता गरेका हुन्। संयुक्त राज्य अमेरिकाको…

thumbnail

पत्रकार पूर्णिमा श्रेष्ठको टोली अन्नपूर्ण आरोहणमा

पोखरेबगर । पत्रकार पूर्णिमा श्रेष्ठ अन्नपूर्ण हिमाल आरोहणको लागि शनिबार म्याग्दी आउनुभएको छ। गोरखा आरुघाटकी पूर्णिमालाई शनिबार एक कार्यक्रमका विच अन्नपुर्ण गाउँपालिकाका अध्यक्ष क्याप्टेन डमबहादुर गर्वुजा पुनले आरोहण सफलताको कामनासहित टोलीलाई बिदाई…