अपराध घटना मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज

लाहानका सुनचाँदी व्यवसायीको हत्या गर्ने दुईजना पक्राउ

जनकपुरधाम । लाहानका सुनचाँदी व्यवसायीको हत्या गर्ने २ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । लाहानका सुनचाँदी व्यवसायी प्रदीप विश्वकर्मालाई गए राति १२ बजे गोली हानी हत्या गरेका थिए ।

लाहान नगरपालिका ७ को रामकृष्ण चौधरीलाई भाग्दै गरेको अवस्थामा प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । शंकाको आधारमा पक्राउ गरिएको अर्का व्यक्तिको भने पहिचान गोप्य राखिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

कोठा भाडामा लिएर सुनचाँदी पसल गरेका ४० वर्षीय विश्वकर्मालाई गोली हानी हत्या गरिएको छ । साथै विश्वकर्माको श्रीमती ३७ वर्षीय अमिता विश्वकर्मामाथि पनि लुटेरा समूहले खुकुरी प्रहार गरेका छन् । सप्तऋषि अस्पतालमा उनको उपचार भईरहेको छ ।

विश्वकर्मा दम्पतीले लाहान नगरपालिकोको २३ नम्बर वडाका वडाध्यक्ष कन्हैया गुप्ताको घरमा अमित ज्वेलर्स नामको सनुचाँदी पसल सञ्चालन गरिरहेका थिए । लुटेराहरुले प्रदीपको टाउकोमा खुकुरी प्रहार गरेका र छातीमा दुई गोली हानेर हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ । नागरिक खबरबाट

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पर्सामा निषेधाज्ञा उल्लंघन गर्ने ५ जनाविरुद्ध मुद्दा

काठमाडौं । पर्साको वीरगञ्जमा निषेधाज्ञा उल्लंघन गर्ने ५ जनालाई प्रहरीले पक्रेर मुद्दा चलाएको छ । पर्सा जिल्लामा जेठ ६ सम्म लागू हुनेगरी प्रमुख जिल्ला अधिकारीको निषेधाज्ञा जारी गरेका छन् । निषेधाज्ञा उल्लंघन…

thumbnail

सवारी ज्यान मुद्दामा फरार वडाध्यक्ष यादव पक्राउ

काठमाडौं । सर्लाहीको बरहथवा नगरपालिका वडा नम्बर १३ का वडाध्यक्ष जयनारायण यादव पक्राउ परेका छन्। सवारी ज्यान मुद्दामा फरार रहेका उनलाई प्रहरीले बिहीबार पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीका प्रहरी नायब उपरीक्षक…

thumbnail

लागु औषधसहित १ जना पक्राउ

महोत्तरी । महोत्तरीको बर्दिवास नगरपालिका–१४ बाट प्रहरीले लागु औषधसहित एकजनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा २५ वर्षीय राकेश श्रीनेत ठकुरी छन् । ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दिवासबाट खटिएको टोलीले उनलाई पक्राउ गरेको…