सबल र सुदृढ एमाले बनाउने उद्देश्यका साथ चितवन आएका छौँ : रिमाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका स्थायी कमिटी सदस्य विष्णु रिमालले आफूहरू सबल र सुदृढ पार्टी बनाउने उद्देश्यका साथ चितवन आएको बताउनुभएको छ । शुक्रबारदेखि सुरु हुने एमालेको १० औँ महाधिवेशनको लागि सौराहा आइपुगेका रिमालले भने–यो महाधिवेशनबाट एमाले सबल र सुदृढ एमाले आयो भन्ने सन्देश दिन हामी लागिपरेका छौँ ।

हामी आउने ५ वर्षका लागि हामी नयाँ नेतृत्व चुन्छौँ । जुन एकताबद्ध हुन्छ । एमालेले मुलुकलाई नेतृत्व दिन्छ । उहाँले एमालेले सबै खाले बिचारलाई समेटेर अघि बढ्ने भन्दै उहाँले सहमतिका लागि अधिकतम प्रयास हुने पनि बताउनुभयो । उहाँले सहमति हुन नसकेको खण्डमा लोकतान्त्रिक प्रक्रियाबाट नेतृत्व चयन गरिने बताउनुभयो । उहाँले आफू नेता कार्यकर्ताका चाहनाअनुसार जुनसुकै पदमा रहन तयार रहेको पनि बताउनुभयो । रातोपाटीबाट

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

राप्रपा र एमालेलाई एजेन्डाले एक ठाउँमा ल्याउन सक्छ : पोखरेल

काठमाडौँ । नेकपा (एमाले) वरिष्ठ उपाध्यक्ष ईश्वर पोखरेलले राप्रपा र एमालेलाई एजेन्डाले एकैस्थानमा ल्याउन सक्ने बताउनुभएको छ । काठमाडौँमा बुधबारबाट सुरु भएको राप्रपाको महाधिवेशनलाई सम्बोधन गर्दै उहाँले राप्रपा र एमालेको सम्बन्धलाई अझै…

thumbnail

५.२८ अंकले बढ्यो नेप्से

काठमाडौँ । साताको चौथो कारोबार दिन बुधबार नेपाल स्टक एक्सचेञ्ज (नेप्से)मा सामान्य अंकको सुधार देखिएको छ । नेप्से ५ दशमलव २८ अंकले बढेर दुई हजार ६३३ दशमलब ६६ विन्दुमा पुगेर कारोबार बन्द…

thumbnail

अत्यावश्यक नपरी विदेश भ्रमण नगर्न स्वास्थ्य मन्त्रालयको आग्रह

काठमाडौँ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले अत्यावश्यक नपरी विदेश भ्रमणमा नजान आग्रह गरेको छ । अफ्रिकी मुलुकहरूमा हालै पहिचान भएको ओमिक्रोन भेरियन्ट दक्षिण अफ्रिका र एसियाकै केही देशमा तिव्र बिस्तार भइरहेकोले सो…