मिश्रको राजीनामापछि पाण्डेले भने– साथीहरुसँग सल्लाह गरेर अघि बढ्छु

काठमाडौँ । विवेकशील साझा पार्टीका संयोजक मिलन पाण्डेले पार्टीका साथीहरुसँग बसेर छलफल गरेर अघि बढ्ने प्रक्रिया दिनुभएको छ । विवेकशील साझा पार्टीका अध्यक्ष रवीन्द्र मिश्रले राजीनामा दिएपछि पाण्डेले उनको राजीनामा मिडियामार्फत जानकारी पाएको बताउनुभयो ।

‘मैले रवीन्द्र मिश्रजीको राजीनामा मिडियामार्फत थाहा पाउनुभयो । अब साथीहरुसँग बसेर छलफल गर्छु । त्यसपछि एउटा निर्णयमा पुग्छु ।’ पाण्डेले भन्नुभयो, ‘विगत नौ महिना वैकल्पिक राजनीतिको पीडादायी समय रहयो । संसदको रेकर्डबाट हटाउने भन्छन् नि त्यस्तै नौ महिना वैकल्पिक राजनीतिबाट हटाउने काम भयो ।’निर्वाचन परिणामबाट राम्रो नजिता आउन नसकेको भन्दै अध्यक्ष पदबाट मिश्रले राजीनामा दिनुभएको छ । यस्तै मिश्रले राजीनामा दिएका पाण्डेसहित पार्टीका अरु नेताहरुलाई फर्किन आग्रह गर्नुभएको छ । रातोपाटीबाट

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

तमानखोला गाउँपालिकाद्धारा बालगृह सञ्चालन

म्याग्दी। बागलुङको तमानखोला गाउँपालिकाले पालिका भित्र रहेका अनाथ, असहाय, अपाङ्गता भएका, अति गरिब बिपन्न बालबालिकाहरुको संरक्षणको लागि बालगृह सञ्चालनमा ल्याएको छ।उनीहरुलाई पालिकाले निशुल्क शिक्षा, स्वास्थ्य, खान, बस्न लगायतको व्यवस्था गरेको छ ।…

thumbnail

मधेश सरकारले मधेश आन्दोलन र जनयुद्धका शहीद परिवारलाई मासिक २१ हजार दिने

जनकपुरधाम । मधेश प्रदेश सरकारले मधेश आन्दोलन र जनयुद्धका शहीद परिवारलाई मासिक २१ हजारका दरले आर्थिक सहयोग प्रदान गर्ने भएको छ । सरकारले मधेशी शहीद प्रतिष्ठानमार्फत् मासिक आर्थिक सहयोगसँगै शहीदका सन्तानलाई अध्ययनका…

thumbnail

झम्सिखेलमा नयाँ जडान गरिएको ट्राफिक लाइट उद्‍घाटन

काठमाडौँ । काठमाडौँ उपत्यकाको ट्राफिक व्यवस्थापनलाई थप प्रविधिमैत्री बनाउन झम्सिखेल, सरस्वती मन्दिर चोकमा नयाँ ट्राफिक लाइट जडान गरी आजबाट सञ्चालनमा ल्याइएको छ । काठमाडौं उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालय, रामशाहपथले ललितपुर महानगरपालिका वडा…