नगरपालिकाद्वारा तिम्ल्याह बच्चालाई आर्थिक सहयोग

साधन राम्जाली
बेनी, मंगलबार माघ ८ गते ।
बेनी नगरपालिकाले तिम्ल्याह बच्चाको पालणपोषणका लागि आर्थिक सहयोग गरेको छ । बेनी नगरपालिका ४ राक्से र वडा नं ७ मंगलाघाटका दुई परिवारका तीम्ल्याह बच्चाको पालनपोषणमा सघाउन नगरपालिकाले आर्थिक सहयोग गरेको हो ।


मंगलवार नगरपालिकाको कार्यालयमा मेयर हरिकुमार श्रेष्ठ,उपाध्यक्ष सञ्जु बरुवाल, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत छवीलाल सुवेदी र प्रवक्ता तथा वडा नम्बर ८ का अध्यक्ष रामकृष्ण बराईलीले तिम्ल्याह बच्चाका अभिभावक बेनी मंगलाघाटकी संझना पन्त बानियाँ र वडा नम्बर ४ राक्सेका केदार आचार्य(राजु) लाई जनही ३० हजार रुपियाँका दरले सहयोग हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।


नगरकार्यपालिकाको मंगलबार बसेको ३१ औं कार्यपालिका बैठकमा भएको निर्णय अनुसार दुईपरिवारका तिम्ल्याह बालबालिकाहरुको पालनपोषणमा सहयोग पु¥याउन उक्त रकम हस्तान्तरण गरिएको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सुवेदीले जानकारी दिनुभयो ।
आर्थिक अभावका कारण तिम्ल्याह बालबालिकाको पालनपोषणमा समस्या परेको थियो । राक्सेकी सुनिताको एक बच्चाको उपचारका लागि अहिले सम्म २३ लाख रुपियाँ खर्च भइसकेको छ । आर्थिक समस्याका कारण पालपोषणमा सकस भएको आचार्य परिवारले बताएका छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…