प्यावसन अध्यक्षमा पुनः सुवेदी

बेनी सोमबार माघ ७ गते । निजी तथा आवसीय विद्यालय अर्गनाईजेन नेपाल (प्यावसन) म्याग्दीको छैठौं जिल्ला अधिवेशनबाट लोकदीप आवसीय माध्यामिक विद्यालय बेनीका प्रबन्धक कृष्णप्रसाद सुवेदी पुनः अध्यक्षमा चयन हुनुभएको छ ।

अधिवेशनबाट अध्यक्ष सुवेदी संगै प्यावसनको उपाध्यक्षमा केवी एकेडेमी दरवाङका हिरा पुन पुन मगर , सचिवमा जनहित बोडीङ सहश्रधाराका श्रीराम पौडेल, सहसचिवमा तातोपानी एकेडेमीका कृष्ण खड्का, कोषाध्यक्षमा सनराईज एकेडेमी बरंजाका विरेन्द्र घर्ती निर्वाचित हुनुभएको छ ।

त्यसैगरी अधिवेशनबाट ओम पुन दरवाङ एकेडेमी, शुशिला तिलिजा अधिकारी भृकुटी सनसाईन एकेडेमी बाबियाचौर, याम थापा डनिङ बोडिङ स्कुल बाबियाचौर, न्यू वेष्ट वेष्ट पोईन्ट र लिटलगार्डेन एकेडेमीका प्रतिनिधि सदस्य रहनुभएको छ ।

राजकुमार थापा प्रमुख सल्लाहकार, राजु केसी बरिष्ठ सल्लाहकार र किरन सापकोटा सल्लाहकार चयन हुनुभएको छ । अध्यक्ष कृष्ण सुवेदीको अध्यक्षता, हिरा पुनको सञ्चालन र उपाध्यक्ष शिवकुमार श्रेष्ठको स्वागत तथा जिल्ला शिक्षा तथा समन्वय इकाईका प्रमुख दलबहादुर थापाको प्रमुख आतिथ्यतामा अधिवेशन सम्पन्न भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनीमा असार २० र २१ गते विद्यालयस्तरीय ‘राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड’ प्रतियोगिता हुने

म्याग्दी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता हुने भएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समितिको आयोजनमा यही असार २० र २१ गते सदरमुकाम बेनीमा राष्ट्रपति…

thumbnail

म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसका प्राध्यापकलाई अनुसन्धानलेखन विषयक तालिम

बेनी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा रहेको म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसमा अनुसन्धानलेखन तालिम सम्पन्न भएको छ । विश्वविद्यालय अनुदान आयोगको आर्थिक सहयोग र क्याम्पसको व्यवस्थापनमा अनुसन्धान लेखनसम्बन्धी विषयक तालिम सञ्चालन गरिएको थियो । साताव्यापी…

thumbnail

बेनी–दरबाङ सडक अवरुद्ध

बेनी । म्याग्दीको बेनी –दरबाङ सडक अवरुद्ध भएको छ । बेनी –दरबाङ सडक अन्तर्गत मालिका गाउँपालिकाको वडा नम्बर ६ स्थित बाङ्गे पहिरो सडकमा मंगलबार बिहान माथिबाट खसेको पहिरोले सडक अवरुद्ध भएको यातायात…