शनिबार हुने निर्माण व्यवसायी संघको १० औं अधिवेशनको तयारी पुरा

बेनी शुक्रबार माघ ४ गते । लामो समयको विवाद बाबजुत भोलि अर्थात ५ गते शनिबार हुने निर्माण व्यवसायी संघ म्याग्दीकोे १० औं अधिवेशनको तयारी पुरा भएको छ । संघले शुक्रबार बेनीमा पत्रकार सम्मेलन गरि नयाँ नेतृत्व चयनको लागि हुन लागेको १८ औँ बार्षिक साधारण सभा तथा १० औँ अधिबेशनको सम्पूर्ण तयारी पुरा भएको जानकारी दिएको हो ।


अधिबेशनको उद्घाटन नेपाल निर्माण व्यवसायि महासंघका केन्द्रिय बरिष्ठ उपाध्यक्ष निकोलस पाण्डेले गर्नुहुने संघका अध्यक्ष नारायण जिसीले जानकारी दिनुभयो । शनिबार हुने साधारणसभा तथा अधिवेशन विवाद रहित हुने उहाँले दावि गर्नुभयो । संघमा उत्पन्न समस्या समाधान र बलियो नयाँ नेतृत्व छनौटका लागि संघका सम्पुर्ण सदस्यहरुलाई अध्यक्ष जिसिले आग्रह गरिएको बताउनुभएको छ ।उहाँका अनुसार अधिवेशनबाट सर्वसहमतिमा नेतृत्व चयनकोे तयारी भएको बताउदै सहमसत नभए चुनाव मार्फत नयाँ कार्यसमिति चयन हुने जानकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रममा संघका सदस्य रविन्द कार्कीले संघभित्र सदस्य रहेका ८७ जना सबैलाई अधिबेशनमा भाग लिनको लागि आहवान गरिएको र यस अघि संघभित्र देखिएको विवाद र समस्याहरुलाई समेत सोही अवसरमा बृहत छलफल गरि टु्ंग्याउन लागिएको बताउनुभयो ।

संघको यस अघि २ बर्षे कार्यकालको अबधि बढाएर ३ बर्षे बनाउने गरि विद्यान मस्र्यौदा संसोधनको लागि समेत तयारी भएको संघले जनाएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीका पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत (फोटो फिचर)

बेनी । म्याग्दीमा क्रियाशिल पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत हुनुभएको छ । जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीले प्रदान गर्ने विकास पत्रकारीता पुरस्कारबाट सोमबार हरिकृष्ण गौतम,कमल खत्री ,घनश्याम खड्का ,धुर्वसागर शर्मा र ठाकुर प्रसाद आचार्य…

thumbnail

जापानको नागोयामा नवप्रवेशी विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रम

म्याग्दी । अध्ययन र रोजगारीका लागि जापान गएका म्याग्देली विद्यार्थीहरुलाई जापानमा स्थापित म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ मोना जापान क्षेत्रीय समिती नागोयाले आइतबार एक कार्यक्रमका बीच स्वागत तथा सम्मान गरेको छ । ‘प्रवासी…

thumbnail

जिसस म्याग्दीको प्रमुखमा थापा मगर निर्वाचित (तस्बिरहरु)

बेनी ।जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीको प्रमुखमा नेकपा एमालेका युवा नेता राजकुमार थापा मगर निर्वाचित हुनुभएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा प्रमुखमा एमालेका उम्मेदार थापा मगर र उपप्रमुखमा एमालेकी उम्मेद्वार दिलकुमारी खत्री विर्वाचित…