कवडी खेल छात्र ः किसानी र जनप्रिय , छात्राः सिद्धार्थ र जनप्रिय मावि फाइनल प्रवेश

दरबाङ्ग शनिबार फागुन ४ गते । दरबाङमा जारी गाउँपालिका स्तररिय अन्तरमावि प्रथम राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड अन्तर्गतको छात्र कवडि खेल अन्तर्गत किसानी मावि विम र जनप्रिय मावि दरबाङ फाइनल प्रवेश गरेका छन् भने छात्रा तर्फ सिद्धार्थ मावि च्युरिबोट र जनप्रिय मावि दरबाङ फाइनल प्रवेश गरेका छन् ।


शनिबार भएको सेमिफाइनल खेलमा छात्र तर्फ जनप्रिय मावि दरबाङले भिम मावि राजदाङ र किसानी मावि विमले दरबाङ ईङ्गलिस बोर्डिङ स्कुललाई पराजित गरि फाइनलको यात्रा तय गरेका हुन् भने छात्रा तर्फ सिद्धार्थ मावि च्युरिबोटले केवि एकेडेमी बोर्डिङ स्कुल दरबाङ्गलाई र जनप्रिय माविले निस्कोट मावि निस्कोटलाई पराजित गरि फाइनल प्रवेश गर्न सफल भएका हुन् ।

यसैगरि शनिबार तृतिय स्थानका लागि भएको खेलमा छात्र तर्फ दरबाङ ईङ्गलिस बोर्डिङ्ग स्कुल तथा छात्रा तर्फ केवि एकेडेमी दरबाङ विजय भएको कवडि खेलको रेफ्रि संयोजक राजकुमार परियारले जानकारी दिनुभएको छ । फाइनल खेल आइतबार हुने आयोजकले जानकारी दिएको छ ।खेलमा छात्र तर्फ आठ र छात्रा तर्फ आठ विद्यालयको सहभागिता रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

विश्वकपका १८ लाख टिकट बिक्री

दोहा । कतारमा नोभेम्बरमा आयोजना हुन लागेको विश्वकप फुटबल प्रतियोगिताका लागि आयोजक फिफाले १८ लाख टिकट बिक्री भएको र थप टिकट बिक्री जुलाई ५ बाट खोलिने बताएको छ। विश्वकपका लागि फिफाले आयोजक…

thumbnail

बेनीमा असार २० र २१ गते विद्यालयस्तरीय ‘राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड’ प्रतियोगिता हुने

म्याग्दी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता हुने भएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समितिको आयोजनमा यही असार २० र २१ गते सदरमुकाम बेनीमा राष्ट्रपति…

thumbnail

एनआरटीले मलेसियामा टीवाईटी कप खेल्ने

काठमाडौं । ए डिभिजन क्लब न्युरोड टिम एनआरटीले मलेसियामा हुने टीवाईटी कप फुटबलमा भाग लिने भएको छ । सोमबार बेलुकी ७ बजे मलेसिया प्रस्थान गर्ने टोलीलाई क्लबले बिदाइ गरेको छ । क्लबका…