भिम माविलाई उपाधि जिताउन सुस्मिता एक्लैले लिइन् चार स्वर्ण

दरबाङ्ग आइतबार फागुन ५ गते । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका दरबाङ्गमा सम्पन्न गाउँपालिका स्तरिय अन्तरमावि प्रथम राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा भिम मावि राजदाङ्गकी छात्रा सुस्मिता घर्ति मगरले चार स्वर्ण जित्नुभएको छ ।

आइतबार सम्पन्न प्रतियोगितामा १६ बर्षिया घर्तिले एथलेटिक्स तर्फको साहसिक ३ हजार मिटर दौड ,४×१०० रिले दौड ,४×४०० र ४०० मिटर दौड विदामा भाग लिएर चार स्वर्ण पदक जित्न सफल हुनुभएको हो । तीन दिन सम्म संचालन भएको प्रतियोगितामा घर्ति मगर विभिन्न विदामा छात्र÷छात्रा तर्फ सबैभन्दा बढी स्वर्ण पदक जित्ने एक्ला खेलाडी बन्नुभएकी छ ।


घर्ति मगर भिम मावि राजदाङ्गमा कक्षा ९ मा अध्ययनरत हुनुहुन्छ । घर्ति मगरको चार स्वर्णको योगदान संगै भिम माविले गाउँपालिका स्तरिय अन्तरमावि प्रथम राष्ट्रपति रनिङ शिल्डको उपाधि चुम्न सफल भएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनीमा असार २० र २१ गते विद्यालयस्तरीय ‘राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड’ प्रतियोगिता हुने

म्याग्दी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता हुने भएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समितिको आयोजनमा यही असार २० र २१ गते सदरमुकाम बेनीमा राष्ट्रपति…

thumbnail

एनआरटीले मलेसियामा टीवाईटी कप खेल्ने

काठमाडौं । ए डिभिजन क्लब न्युरोड टिम एनआरटीले मलेसियामा हुने टीवाईटी कप फुटबलमा भाग लिने भएको छ । सोमबार बेलुकी ७ बजे मलेसिया प्रस्थान गर्ने टोलीलाई क्लबले बिदाइ गरेको छ । क्लबका…

thumbnail

सन्दीपको कप्तानीमा नेपाली क्रिकेट टोली घोषणा

काठमाडौँ । क्यानडाबिरुद्धको दुई एक दिवसीय खेल र आइसिसि विश्वकप क्रिकेट लिग–२ अन्तर्गत स्कटल्याण्ड भ्रमणका लागि सन्दीप लामिछानेको कप्तानीमा नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) ले १४ सदस्यीय राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीको घोषणा गरेको छ…