हावाहुरीका कारण राम्चे आधरभुत विद्यालय भवनमा क्षति

बेनी शुक्रबार चैत्र ८ गते ।
म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका –६ मराङ स्थित राम्चे आधारभूत विद्यालयको भवनमा क्षति पु¥याएको छ । बुधबार राति चलेको हावाहुरीले कक्षा ५ सम्म पढाइ हुने विद्यालयको कार्यालय, एक वटा कक्षा कोठा र शौचालयको छानो बुधबार रातीको हावाहुरीले उडाएको हो ।

हावाहुरीले जस्ता पाताले छाएको छानो उडाउदाँ प्रशानिक कामकाज प्रभावित भएको प्रअ छोटेलाल ठाकुरले बताउनुभयो ।


यता शुक्रबार बसेको गाउँकार्यपालिका बैठकबाट विद्यालय भवन मर्मत गर्ने निर्णय भएको गाउँपालिकाका अध्यक्ष थमसरा पुनले जानकारी दिनुभयो । ‘विद्यालयमा पु¥याएको क्षतिको विवरण संकलनका लागि गाउँपालिकाले प्राविधिक टोली खटाएको छ ’उहाँले भन्नुभयो ।
‘प्राविधिक टोलिको सिफारिसको आधारमा गाउँपालिकाले मर्मतका लागि जस्ताको पाता र आवश्यक बजेटको व्यवस्थापन गर्ने निर्णय भएको छ ।’ सो विद्यालयमा करिब ५० जना विद्यार्थी छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकाको ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकामा कुल  ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँको बजेट पारित भएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र मुनामा सम्पन्न १६ औँ गाउँ सभामा अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनले प्रस्तुत गर्नुभएको आगामी…

thumbnail

दुर्गम खाम्लामा सडक पुग्यो

म्याग्दी । म्याग्दीको दुर्गम धवलागिरि गाउँपालिका –४, स्थित खाम्लामा सडक पुगेको छ । यस क्षेत्रमा निर्माण हुने तीनवटा जलविद्युत आयोजनाले संयुक्त रुपमा मालिका गाउँपालिका –७, खारादेखि खाम्लासम्म १० किलो मिटर सडकको ट्रयाक…

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकामा आइतबार बिदा नहुने

बेनी ।म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकाले आईतबार सार्वजनिक विदा नदिने भएको छ ।मुनामा गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनको अध्यक्षतामा सोमबार बसेको कार्यपालिकाको पहिलो बैठकलले गाउँपालिकाकाको कार्यालय, वडा कार्यालय र विद्यालय शनिबार बाहेक आईतबार देखि शुक्रबारसम्म…