ओखरबोटका ३५ प्रतिशत योजना सम्पन्न

बेनी मंगलबार चैत्र १९ गते ।
मालिका गाउँपालिका –४ नं वडा ओखरबोटको चालु आर्थिक बर्ष ७५÷७६ मा विनियोजित योजना मध्ये ३५ प्रतिशत योजनाहरु सम्पन्न भएका छन् । वडाले सिफारिस गरि गाउँपालिकाबाट विनियोजन भएका २९ मध्ये ७ वटा योजना सम्पन्न भएको वडा अध्यक्ष दिलिपकुमार शेरचनले बताउनुभयो ।

भौतिक पुर्वाधार,आर्थिक र शुशासन संस्थागत तर्फ गरि चालु आर्थिक बर्षमा गाउँपालिकाबाट १ करोड १८ लाख रुपैयाँ बजेट विनियोेजन भएको अध्यक्ष शेरचनले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार आर्थिक बर्षमा विनियोजित २९ वटा योजना मध्ये ९० प्रतिशत योजनाको काम सम्झौता गरी ३५ प्रतिशत योजना सम्पन्न भएका छन् । भने चार वटा योजना सम्झौता हुन बाँकी रहेका छन् ।

योजना सम्पन्न हुनेमा पुर्वाधार विकास तर्फ ,सडक मर्मत ,विद्यालय खेलमैदान ,क्लबको खेल मैदान र पहिरो नियन्त्रण टटबन्ध लगायत छन् । सामाजिक विकास तर्फ दलित सामुदायिक भवन सम्पन्न भइसेको वडा अध्यक्ष शेरचनले जानकारी दिनुभयो । वडामा विनियोजन भएका योजनाहरु जेठ अगावै सक्ने लक्ष्य लिएको अध्यक्ष शेरचनले बताउनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मालिका गाउँपालिकामा दुई दिने तालिम सुरु (तस्बिरहरु )

बेनी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिकामा कर्मचारीहरुका लागि दुई दिने तालिम सुरु भएको छ । गाउँपालिकाको आयोजना र मिलन म्याग्दीको व्यवस्थापनमा शुक्रबारदेखि गाउँपालिका केन्द्र वडा नम्बर ६ ,छ्यारछ्यारे स्थित सभाहलमा सुरु भएको हो…

thumbnail

हिलाम्मे सडकमा धान रोपाइँ !

म्याग्दी। बेनी दरबाङ सडक अन्तर्गत अलपत्र लाम्पाटा – दरबाङ सडक खण्डमा पर्ने रणबाङका स्थानीयले धान रोपेर विरोध जनाएका छन् । निर्माण कम्पनीले अलपत्र पारेर सम्पर्क विहिन भएपछि स्थानीयहरुले सडकमै धान रोपेर विरोध…

thumbnail

मालिका गाउँपालिकाको बजेट ४८ करोड १८ लाख ३६ हजार रुपैयाँ (तस्बिरहरु)

बेनी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिकाले आगमी आर्थिक बर्ष २०७९÷८० को निति तथा कार्यक्रम र बजेट पारित गरेको छ । शुक्रबार वडा नम्बर ६ स्थित छ्यारछ्यारेमा सम्पन्न गाउँपालिकाको दोस्रो गाउँसभामा गाउँपालिका अध्यक्ष बेगप्रसाद…