नयाँ वनका विपन्न परिवारलाई लत्ताकपडा तथा आर्थिक सहयोग

बेनी आईतबार चैत्र २४ गते ।

म्याग्दीको विकट धवलागिरी गाउँपालिका २ नयाँ वनका विपन्न परिवारलाई लत्ताकपडा तथा आर्थिक सहयोग प्राप्त भएको छ । स्थानिय सामाजिक अभियान्ता अनिल ब्ुढा मगरको संयोजकत्वमा स्वदेश तथा विभिन्न देशमा कार्यरत नेपालीहरुबाट संकलित ४९ हजार रुपैयाँ नगद सहित लत्ताकपडा तथा गाउँपालिकाको आर्थिक सहयोगमा खरिद गरिएको कुखुराको चल्ला हस्तान्तरण गरिएको छ ।

सो सहयोग शुक्रबार एक कार्यक्रमका विच गाउँपालिकाका अध्यक्ष थमसरा पुन मगर, आर्थिक अभियान्ता बुढा मगरले स्थानिय नर्जा खोला युवा क्लबका अध्यक्ष सविन घर्ति मगर र विपन्न सुकमाया विकलाईै हस्तान्तरण गरिएको हो ।


६ छोरी मात्र भएको भन्दै श्रीमानले कान्छी श्रीमती लिएर श्रीमान बेखबर भएपछि छ छोरी सहित विचल्लीमा पर्नुभएकी सुकमायालाई राहतका लागि स्थानिय युवा क्लब र लमसुङ माविका जागृत बाल क्लबले खाद्यन्न र आर्थिक सहयोग गरेको नर्जा खोला युवा क्लबका अध्यक्ष घर्ति मगरले जानकारी दिनुभयो ।

सहयोग हस्तान्तरण गर्नुहुँदै गाउँपालिका अध्यक्ष पुन मगरले पिडित सुकमायाको परिवारलाई आर्थिक रुपमा आत्मनिर्भर बनाउन गाउँपालिकाले उन्नत जातको बाख्राको पाठी खरिद गरिदिने र शौचालय निर्माणमा आर्थिक सहयोग गर्ने बताउनुभयो । साथै ६ छोरीको पढाईका लागि पनि गाउँपालिकाले शैक्षिक सामाग्री लगायत अन्य कुराको व्यवस्थापनका लागि पहल गर्ने उद्घोष गर्नुभयो ।


सहयोग रकम हस्तान्तरण गर्नुहुँदै आर्थिक सहयोग संकलन अभियान्ता बुढा मगरले सामाजिक संजाल मार्फत विश्वास गरि सहयोग गरेको भन्दै सहयोगदाता प्रति हार्दिक आभार प्रकट गर्नुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकाको ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकामा कुल  ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँको बजेट पारित भएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र मुनामा सम्पन्न १६ औँ गाउँ सभामा अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनले प्रस्तुत गर्नुभएको आगामी…

thumbnail

दुर्गम खाम्लामा सडक पुग्यो

म्याग्दी । म्याग्दीको दुर्गम धवलागिरि गाउँपालिका –४, स्थित खाम्लामा सडक पुगेको छ । यस क्षेत्रमा निर्माण हुने तीनवटा जलविद्युत आयोजनाले संयुक्त रुपमा मालिका गाउँपालिका –७, खारादेखि खाम्लासम्म १० किलो मिटर सडकको ट्रयाक…

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकामा आइतबार बिदा नहुने

बेनी ।म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकाले आईतबार सार्वजनिक विदा नदिने भएको छ ।मुनामा गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनको अध्यक्षतामा सोमबार बसेको कार्यपालिकाको पहिलो बैठकलले गाउँपालिकाकाको कार्यालय, वडा कार्यालय र विद्यालय शनिबार बाहेक आईतबार देखि शुक्रबारसम्म…