भगवतीमा नेकपाको वडा कमिटी गठन, अगुवा कार्यकर्तालाई प्रशिक्षण

म्याग्दी शनिबार वैशाख ७ गते ।
तत्कालिन नेकपा एमाले र माओवादी केन्द्रबिच भएको एकताबाट बनेको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी म्याग्दीले स्थानीय तहमा एकता टुंगो लगाएसंगै वडा कमिटी गठन गर्न सुरु गरेको छ । रघुगंगा गाउँपालिका–२ भगवतीमा शनिवार भएको अगुवा कार्यकर्ताहरुको भेलाले झलक शर्मा अध्यक्ष र नरबहादुर भण्डारी सचिब रहनुभएको २५ सदस्यीय वडा कमिटी गठन गरेको हो ।

गाउँपालिका स्तरीय विस्तारित बैठकबाट अध्यक्ष र सचिब चयन गरिएलगत्तै वडा स्तरमा अगुवा कार्यकर्ताहरुको भेला गरि वडा कमिटीलाई पूर्णता दिईएको नेकपा रघुगंगा गाउँपालिका स्तरीय कमिटिका सचिब हरि भण्डारीले जानकारी दिनुभयो । भगवतीमा ७ सदस्यीय नेकपाको सल्लाहकार कमिटि समेत गठन गरिएको छ ।


भेलालाई सम्बोधन गर्दै नेकपा म्याग्दीका जिल्ला संयन्त्र सदस्य एवम जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख देवेन्द्र बहादुर केसीले जनताको सेवा र काममा सक्रिय भएर लाग्न कार्यकर्ताहरुलाई आग्रह गर्नुभयो । उहाँले नेकपाको पहलमा रघुगंगा क्षेत्रमा भएका विकास निर्माण योजनाहरुको प्रभाबकारी कार्यान्वयनमा रचनात्मक भुमिका खेल्न समेत सुझाब दिनुभयो ।

कार्यक्रममा नेकपाका नेता तर्क केसी, नेकपा रघुगंगाका सचिब हरि भण्डारी र वडा अध्यक्ष रिम कटुवालले जनताका हरेक अप्ठ्यारा र दुखमा सक्रिय भएर लाग्न वडा कमिटीका नेता तथा कार्यकर्ताहरुलाई निर्देशन दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

जिसस म्याग्दीको खाता रोक्का हुँदा समस्या

म्याग्दी । जिल्ला समन्वय समिति (जिसस) म्याग्दीको सबै खाता रोक्का भएकाे छ । तत्कालीन जिल्ला विकास समितिले पाँच वर्षअघि तोडेको ठेक्कासम्बन्धी मुद्दामा अदालतले तोकेको रकम निर्माण व्यवसायीलाई भुक्तानी गर्न नसकेपछि काठमामाडाैं  जिल्ला…

thumbnail

म्याग्दीका पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत (फोटो फिचर)

बेनी । म्याग्दीमा क्रियाशिल पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत हुनुभएको छ । जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीले प्रदान गर्ने विकास पत्रकारीता पुरस्कारबाट सोमबार हरिकृष्ण गौतम,कमल खत्री ,घनश्याम खड्का ,धुर्वसागर शर्मा र ठाकुर प्रसाद आचार्य…

thumbnail

जापानको नागोयामा नवप्रवेशी विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रम

म्याग्दी । अध्ययन र रोजगारीका लागि जापान गएका म्याग्देली विद्यार्थीहरुलाई जापानमा स्थापित म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ मोना जापान क्षेत्रीय समिती नागोयाले आइतबार एक कार्यक्रमका बीच स्वागत तथा सम्मान गरेको छ । ‘प्रवासी…