म्याग्दीमा बस दुर्घटना हुँदा १६ जना घाइते,थप उपचारका लागि दुई जनालाई पोखरा पठाइयो

बेनी बुधबार बैशाख २५ गते । म्याग्दीमा बस दुर्घटना भएको छ । बुधबार साँझ बेनीबाट बेनी नगरपालिका ९ तोरीपानीका लागि छुटेको ना ५ ख नम्बरको यात्रुबाहक बस दुर्घटनामा परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

पाँज बजे नेप्टेचौर दे्खि तल भुतादैला नजिकबाट बस करिब पाँच मिटर तल खस्दा बसमा सवार १८ जना यात्रु मध्य १६ सामान्य घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायव उपरिक्षक महेन्द्र प्रसाद मरासनिले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार घाइतेहरुको बेनी अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ भने गम्भीर दुई जना घाइतेलाई थप उपचारका लागि कास्कीको मनिपाल अस्पताल पठाइएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

वामदेवका दुई प्रस्ताव : सबै जमिन सरकारले किनोस्

काठमाडौँ । राष्ट्रियसभा सदस्य वामदेव गौतमले कृषि उत्पादन बढाउन र समाजवादतर्फ जान कृषिको माध्यम अपनाउनुपर्ने बताउनुभएको छ । सोमबारको राष्ट्रियसभा बैठकमा बोल्दै नेता गौतमले साँच्चिकै समाजवाद निर्माण गर्ने भए कृषि क्षेत्रमा ध्यान…

thumbnail

राप्रपाले निगमसँग माग्यो मूल्यवृद्धिको कारण

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राप्रपाले पेट्रोलिय पदार्थमा भएको मूल्यवृद्धिको कारण मागेको छ । नेपाल आयल निगमलाई पत्र बुझाउँदै राप्रपाले मूल्यवृद्धिसँग सम्बन्धित सात वटा प्रश्नको जवाफ मागेको छ । राप्रपाले नेपालका अतिविशिष्ट…

thumbnail

सेनाले अमेरिकालाई पत्र लेखेको साँचो हो, तर सैन्य समझदारीका लागि होइन : प्रधानसेनापति शर्मा

काठमाडौँ । नेपाली सेनाका प्रधान सेनापति प्रभुराम शर्माले अमेरिकालाई पत्र लेखेको साँचो भएको तर सैन्य समझदारीका लागि नभएको बताउनुभएको छ। शुक्रबार संसदको अन्तराष्ट्रिय सम्बन्ध समितिको बैठकमा जवाफ दिँदै प्रधान सेनापति शर्माले उक्त…