विश्व वातावरण दिवसको अवसरमा बजार सफाई

बेनी, बुधबार जेठ २२ गते । विश्व वातावरण दिवसको अवसरमा बेनीबजार सरसफाई गरिएको छ ।

जिल्लाको सदरमुकाम बेनी बजारमा रहेको बेनी बोडिङ केकेन्डरी स्कुलले बार्षिक कार्यक्रम अनुसार स्वच्छ वायु, स्वस्थ जीवन ,स्वस्छ वातावरण भन्ने मुल नारा सहित बेनी बजार सफाई गरेको हो ।

सफाई कार्यक्रममा शिक्षक तथा विद्यार्थीहरुको सहभागिता रहेको स्कुलका लेखापाल विशाल खत्रीले जानकारी दिनुभएको छ । उहाँका अनुसार विश्व वाताबरारण दिवसको अवसारमा विद्यालयद्धारा आयोजित बजार सरसफाई कार्यक्रम अन्तर्गत बजारका सडक,विभिन्न सार्वजनिक स्थलहरुको सफाई गरिएको छ ।

साथै विद्यार्थीहरुले बाजा,ढोल बजाएर सांकेतिक मार्फत बजार बासीहरुलाई सरसफाई गर्न आह्वाहन गरेका थिए । कार्यक्रममा प्रिन्सीपल मनोहरराज गोर्खाली,प्रवन्ध निर्देशक सनम बानियाँ लगायतले सरसफाई अभियानमा सहभागिता जनाउनुभएको थियो ।

यसैगरी दिवसको अवसरमा लिटल गार्डेन एकेडेमिले पनि बजार सफाई गरेको छ । आफ्नो बार्षिक कार्यक्रम अनुसार विश्व वातावरण दिवसको अवसरमा सरसफाई गरेको हो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

नगरपालिकाद्वारा विद्यालयलाई ल्यापटप वितरण

म्याग्दी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाद्वारा आज (बिहीबार) नगरपालिकाअन्तर्गत विभिन्न वडामा सञ्चालनमा रहेका विद्यालयहरुलाई ल्यापटप वितरण भएको छ । नेपाल सरकारको चालु आर्थिक वर्षको वार्षिक स्वीकृत कार्यक्रमअनुसार नगरपालिकालाई प्राप्त सशर्ततर्फको कार्यक्रमबाट विद्यालयलाई ल्यापटप…

thumbnail

सिङ्गामा महिलाहरुको पाठेघर खस्ने रोगको स्क्रिनिङ सम्बन्धी भिआइए परीक्षण

निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट ग्रामीण भेगका सर्वसाधारणहरु लाभान्वित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाको आयोजनामा हिँजो (बुधवार) बेनपा–४, सिङ्गामा निःशुल्क स्वास्थ्यसम्बन्धी शिविर सम्पन्न भएको छ । महिलामा पाठेघर खस्ने रोगको स्क्रिनिङ, रिङपेशरी तथा भिआइए जाँचसम्बन्धी…

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…