कामना सेवा विकास बै‌ंकको बेनीमा शाखा विस्तार

म्याग्दी ,शुक्रबार साउन ०३ गते । कामना सेवा विकास बैंकले म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा नयाँ शाखा विस्तार गरेको छ । बैंकले न्युरोडमा विस्तार गरेको ९५ औं नयाँ शाखाको शुक्रबार एक कार्यक्रमका विच उद्घाटन गरिएको छ ।

शाखाको उद्घाटन गर्नुहुदै बेनी नगरपालिकाका मेयर हरिकुमार श्रेष्ठले जिल्लामा बैंकको शाखा विस्तार हुनु जिल्ला वासीको लागि खुशीको कुरा भएको बताउनुभयो । उहाँले शाखालाई शुभकामना व्यक्त गदै ग्राहक मैत्रि भएर बैंकिङ सेवा प्रदान गर्न अनुरोध गर्नुभयो ।

कार्यक्रममा बैंकका सहायक प्रवन्धक एवम् गण्डकी प्रदेशका प्रमुख टुवराज वास्तोलाले कृषी तथा शैक्षिक कर्जालाई प्राथमिकता दिने बताउनुभयो । कृषी तथा शैक्षिक कर्जा प्रवाहलाई बैंकले प्राथमिकता दिएको बताउँदै युवा विद्यार्थीलाई लक्षित गरी शैक्षिक प्रमाणपत्रको आधारमा सहज रुपमा ऋण प्रवाहको लागि पहल गर्ने उनको भनाई छ ।

कार्यक्रममा बेनी नगरपालिकाका प्रवक्ता एवम् वडा नं ८का अध्यक्ष रामकृष्ण बराईली ,म्याग्दी उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष उत्तम कुमार कर्माचार्य र कुमारी बैंकका बेनी शाखा प्रवन्धक दिपक बस्नेत लगायतले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गर्नुभएको थियो ।

कार्यक्रममा शाखा प्रवन्धक सुमन जमरकट्टेलले ग्राहक मैत्री भएर सेवा प्रवाह गरिने बताउनुभयो । कामना सेवा विकास बैंकका सञ्चालक चतुराखर अधिकारीको अध्यक्षता र शाखा प्रवन्धक जमरकट्टेलको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

आगामी निर्वाचनमा ३३ प्रतिशत महिला उम्मेदवार बनाउन भुसालको माग

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसकी सांसद पुष्पा भुसालले आगामी संघ र प्रदेश सभाको निर्वाचनमा प्रत्येक्षतर्फ कम्तिमा ३३ प्रतिशत महिला उम्मेदवार बनाउन सरकारसँग माग गर्नुभएको छ। आईतबार प्रतिनिधिसभा बैठकको विशेष समयमा बोल्दै भुसालले प्रत्येक्ष…

thumbnail

समाज परिवर्तनका लागि विज्ञान प्रविधिको भूमिका महत्वपूर्ण : प्रधानमन्त्री देउवा

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मुलुकमा आयोजना गरिने विज्ञान तथा प्रविधि सम्मेलनले राष्ट्र विकासमा रचनात्मक भूमिका निर्वाह गर्ने बताउनुभएको छ । उहाँले मुलुकमा विज्ञान र प्रविधिको विकास र विस्तारसम्बन्धी यस्ता गतिविधिले देशको…

thumbnail

मूल्यवृद्धिको सरकारले अनुगमन गर्छ : मन्त्री बडु

काठमाडौँ । उद्योग, वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्री दिलेन्द्रप्रसाद बडूले विभिन्न वस्तु तथा सेवामा भएको मूल्यवृद्धिको सरकारले अनुगमन गर्ने बताउनुभएको छ। प्रतिनिधि सभाको आईतबारको बैठकमा सार्वजनिक महत्वको विषयमा वक्तव्य दिँदै मन्त्री बडूले असार…