मालिका गाउँपालिका समाचार

जुग्जामा सामुदायिक भवन निर्माण

अमर पुन/जुग्जा,शुक्रबार असार २० गते । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका ५ जुग्जामा सामुदायिक भवन निर्माण भएको छ ।

वडा कार्यालयको सिफारिसमा गाउँपालिकाबाट विनियोजन भएको ५ लाख रुपैयाँ बजेट र स्थानीको जनश्रमदानबाट ८० हजार ९ सय ८५ गरी कुल ५ लाख ६० हजार ९ सय ८५ बराबरको लागतमा सो भवन निर्माण गरिएको उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष तेक बहादुर घर्र्तिले जानकारी दिनुभयो ।

गाउँमा हुने सामाजीक कार्य एवम् विभिन्न कार्यक्रमका लागि सो भवन निर्माण गरिएको तताउनुभयो । उहाँका अनुसार सो भवनबाट तीन स ५५ जना लाभाम्वीत भएका छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

कोरोना संक्रमितको सम्पर्कमा आएका १५ जनाको रिपोर्ट नेगेटिभ

बेनी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–४,का एक जना कोरोना संक्रमितको सम्पर्कमा आएका १५ जनाको ‘थ्रोट स्वाब’ पीसिआर विधिबाट परिक्षण गर्दा रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ । २१ गते सोही गाउँपालिकाको वडा नम्बर ६ दरबाङमा…

thumbnail

निस्कोटमा पहिरोले एक घर पुरियो ,तीन घर उच्च जोखिममा

बेनी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–१ ,निस्कोटको नामर्दीमा पहिरोले एक घर पुरिएको छ । नामर्दीका भबहादुर पुनको घर पहिरोले पुरिएको हो । साथै सोही बस्तीका एक र दासका दुई गरी तीन घर उच्च…

thumbnail

म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । विभिन्न देशबाट आएर क्वारेन्टाइनमा बसेका म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।कुवेतबाट आएर बेनीको न्यु वेस्ट प्वाइन्ट आवासीय माविको क्वारेन्टाइनमा बसेका  जिल्लाको मालिका गाउँपालिका -४ का ३४…

One comment

  • Resham Sherchan says:

    Khushi laagyo yo nirman bhaekoma. Yo bhawanko upayog ramrari hos ra marmat sambharma nirantar dhyan jaos. Samudayik karya garna lai bhane sano bhaeko anuman lagyo. Kamsekam 150 dekhi 200 Manchhe atnenkisimko trank type ko bhae sabai bhi*ra basera kam sampanna garna sakinthyo. Arko paltako bajet auda pharakilo banauna bichar prati dhyan jaaos. Jehos Jugjawashi ra adhaxelai dhanya bad dina chahanchhcu bhawan sampanna garekoma.

Write a Reply or Comment