बेनी अस्पताल परिसरमा सरसफाइ

अनिल पौडेल बेनी,शनिबार भदौ ७ गते । बेनी अस्पताल परिसरमा सरसफाई गरिएको छ । युवा सञ्जाल म्याग्दीको आयोजना ,युरेस माउन्ट ऐभ्रेष्टको सहाभागिता र जिल्ला अस्पताल म्याग्दीको सहजिकरणमा सरसफाई गरिएको थियो ।

४० जना सञ्जालका पदादिकारीहरुको सहभागितामा गरिएको सरसफाई कार्यक्रममा अस्पताल परिसरमा सरसफाई गरिएको थियो । विभिन्न फोहोरहरुले गर्दा दुर्गन्धित भएको अस्पताललाई सफा गनुपर्ने भएकोले गर्दा सञ्जालमा आवद्ध साथीहरु मिलेर सफाँ गरिएको सञ्जालका प्रवक्ता दिपक शर्माले जानकारी दिनु भयो ।

युवाहरुले गरेको यो कार्य एकदमै प्रसंसनिय रहेको र यस्ता कार्यहरुलाई निरन्तरता दिनुपर्ने अस्पालका अध्यक्ष बेल बहादुर कटुवालले बताउनुभयो । युवाहरुले समाजमा हुने हरेक विसङ्गती तथा कुप्रथा विरुद्ध लड्नुपर्ने र यस्ता कार्यक्रमलाई अझ प्रथामिकता दिने सञ्जालका अध्यक्ष सन्दिप शर्माले बताउनुभयो ।

करिब ३ घन्टा सम्म चलेको सरसफाई कार्यक्रममा विभिन्न संघसंस्थाका पदादिकारीको उपस्थिती रहेको थियो । समाजको लागी आवस्यक रचनात्मक कार्यहरुलाई अझ प्राथमिकता दिने सञ्जालका सचिव अनिल पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीका पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत (फोटो फिचर)

बेनी । म्याग्दीमा क्रियाशिल पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत हुनुभएको छ । जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीले प्रदान गर्ने विकास पत्रकारीता पुरस्कारबाट सोमबार हरिकृष्ण गौतम,कमल खत्री ,घनश्याम खड्का ,धुर्वसागर शर्मा र ठाकुर प्रसाद आचार्य…

thumbnail

जापानको नागोयामा नवप्रवेशी विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रम

म्याग्दी । अध्ययन र रोजगारीका लागि जापान गएका म्याग्देली विद्यार्थीहरुलाई जापानमा स्थापित म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ मोना जापान क्षेत्रीय समिती नागोयाले आइतबार एक कार्यक्रमका बीच स्वागत तथा सम्मान गरेको छ । ‘प्रवासी…

thumbnail

जिसस म्याग्दीको प्रमुखमा थापा मगर निर्वाचित (तस्बिरहरु)

बेनी ।जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीको प्रमुखमा नेकपा एमालेका युवा नेता राजकुमार थापा मगर निर्वाचित हुनुभएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा प्रमुखमा एमालेका उम्मेदार थापा मगर र उपप्रमुखमा एमालेकी उम्मेद्वार दिलकुमारी खत्री विर्वाचित…