भकिम्लीमा परम्परागत हरेलो मेला सुरु

दिपक मंगोल
बेनी ,शनिबार साउन ३२ गते ।

म्याग्दीको बेनी नगरपालिका ३ भकिल्मीमा परम्परागत हरेलो मेला सुरु भएको छ । ‘कला, संस्कृती र परम्परालाई ,जोगाऔं आफ्नो गाउँलाई चिनाऔं’ भन्ने मुख्य उद्देश्यका साथ परम्परागत हरेलो मेला आयोजक समितिको आयोजनामा शनिबार देखी हरेलो मेलाको आयोजना गरिएको हो ।


शनिबारदेखी संचालन भएको मेलाको उद्घाटन वडा अध्यक्ष पदम पुनले गर्नुभएको थियो । अध्यक्ष पुनले मेलाले स्थानीय परम्परागत कला संकृतिको पहिचान तथा प्रवद्र्धनमा टेवा पुग्ने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।


आगामी भदौ तीन गतेसम्म मेला संचालन हुने हरेलो मेला आयोजक समितिका अध्यक्ष मिलन घर्ती मगरले जानकारी दिनुभयो । स्थानिय परम्परागत कला, संस्कृती र पहिचान,संरक्षण तथा भकिम्ली गाउँको प्रवद्र्धन गर्न मेलाको आयोजना गरिएको आयोजक समितिका अध्यक्ष घर्ती मगरले बताउनुभयो ।


मेलाको अवसरमा पुरूष खुल्ला साविक वडा स्तरिय भलिवल प्रतियोगिता, खुला साविक वडा स्तरिय महिला भलिवल प्रतियोगिता, प्रौढ भलिबल प्रतियोगिता, तारा खेल प्रतियोगिता, सो(दान्स प्रतियोगिता, छेलो प्रतियोगिता, अन्धनिशान प्रतियोगिता लगायत विभिध कार्यक्रम संचालन हुने आयोजकले जनाएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

विश्वकपका १८ लाख टिकट बिक्री

दोहा । कतारमा नोभेम्बरमा आयोजना हुन लागेको विश्वकप फुटबल प्रतियोगिताका लागि आयोजक फिफाले १८ लाख टिकट बिक्री भएको र थप टिकट बिक्री जुलाई ५ बाट खोलिने बताएको छ। विश्वकपका लागि फिफाले आयोजक…

thumbnail

बेनीमा असार २० र २१ गते विद्यालयस्तरीय ‘राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड’ प्रतियोगिता हुने

म्याग्दी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता हुने भएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समितिको आयोजनमा यही असार २० र २१ गते सदरमुकाम बेनीमा राष्ट्रपति…

thumbnail

एनआरटीले मलेसियामा टीवाईटी कप खेल्ने

काठमाडौं । ए डिभिजन क्लब न्युरोड टिम एनआरटीले मलेसियामा हुने टीवाईटी कप फुटबलमा भाग लिने भएको छ । सोमबार बेलुकी ७ बजे मलेसिया प्रस्थान गर्ने टोलीलाई क्लबले बिदाइ गरेको छ । क्लबका…