मालिकाले सामाजिक हिंसा तथा बिकृती बिरुद्ध अभियान संचालन गर्ने ,अध्यक्ष रोकाको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय समिति गठन

बेनी,सोमबार भदौ ३० गते ।
म्याग्दीको मालिका गाउँपालिकाले सामाजिक हिंसा तथा बिकृती बिरुद्ध सचेतनामुलक अभियान संचालन गनेभएको छ । आइतबार बसेको बैठकले आगामी असोज ३ गते देखी गाउँपालिकाको सबै वडामा सो अभियान संचालन गर्ने भएको हो । गाउँपालिकाका सात वटै वडामा अभियान संचालन गरिने उपाध्यक्ष खर माया विटालुले जानकारी दिनुभयो ।

गाउँपालिका भित्र हुने आर्थिक तथा सामाजिक हिंसा न्युनिकरणका लागि अभियान संचालन गर्न लागिएको उहाँले बताउनुभयो । प्रहरी, उद्योग वाणिज्य संघ ,क्लब ,आमा समुह तथा विभिन्न सरकारी तथा गैरसकारी संघसंस्था सहितको बैठकले कार्यविधि बनाई गाउँपालिका अध्यक्ष श्रीप्रसाद रोका मगरको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय कार्यसमिति गठन गरेको उपाध्यक्ष विटालुले जानकारी दिनुभयो । साथै वडा स्तरमा वडा अध्यक्षको संयोजकत्वमा कार्यक्र संचालन हुनेछ ।

गाउँपालिका भित्र घट्ने आर्थिक ,सामाजिक तथा विभिन्न खाले विकृती विसङगती विरुद्ध सचेतनामुलक अभियान संचालन गरिने गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रीप्रसाद रोका मगरले बताउनुभयो । अभियान अन्तर्गत लैङ्गिक ,जातिय ,सामाजिक आर्थिक तथा मादक प्रदार्थ न्युनिकरण सम्बन्धी सचेतनामुलक कार्यक्रम संचालन गरिने जनाइएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मालिका गाउँपालिकाको बजेट ४८ करोड १८ लाख ३६ हजार रुपैयाँ (तस्बिरहरु)

बेनी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिकाले आगमी आर्थिक बर्ष २०७९÷८० को निति तथा कार्यक्रम र बजेट पारित गरेको छ । शुक्रबार वडा नम्बर ६ स्थित छ्यारछ्यारेमा सम्पन्न गाउँपालिकाको दोस्रो गाउँसभामा गाउँपालिका अध्यक्ष बेगप्रसाद…

thumbnail

एक लाख ८६ हजार रुपैयाँ बढीको फर्निचर सामग्री सहयोग

बेनी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–१,निस्कोट स्थित दुध पराई (मुखिया)पुन सेवा समाजलाई अमेरीकाबाट एक लाख ८६ हजार ७६७ रुपैयाँ सहयोग प्राप्त भएको छ । अमेरीकामा रहनुभएका मिलन पुन ,प्रेम पुन ,उत्तम पुन र…

thumbnail

जनप्रतिनिधिबिचको विवादले मालिका गाउँपालिकाको पहिलो र विशेष गाउँसभा स्थगित

बेनी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिकामा नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधीहरुबीच पहिलो गाउँसभामै बिवाद भएको छ । दरवाङ स्थित छ्यारछ्यारेमा बुधबार आयोजित विशेष गाउँसभा एमाले र अन्य दलबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधीहरुको बिवादका कारण स्थगित भएको छ ।…