मोना साउदीको अध्यक्षमा पोडेल

म्याग्दी, शनिबार भदौ २१ गते ।
म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ ( मेाना) साउदी अरेबियाको नयाँ कार्यसमिति गठन भएको छ । विहिबार सम्पन्न अनलाइन मार्फत प्रथम अधिवेशनबाट विपिन पोडेलको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति गठन गरिएको हो ।

कार्यसमितिको बरिष्ठ उपाध्यक्षमा करण पुन ,उपाध्यक्षमा दिपक खत्री , महासचिवमा तिलक पुन मगर , सचिवमा तेक रसाईली सहसचिवमा लक्की छन्त्याल बरिष्ठ कोषाध्यक्षमा पवि शर्मा ,कोषाध्यक्षमा रामु रत्न ,सहकोषाध्यक्षमा ओमकार रसाइली बष्ठि सल्लाहकारमा उद्धिम केसी ,सल्लाहकारमा पौडेल तथा सदस्यहरुमा बुद्धि बर्दिवा, राम प्रसाद छिनाल,भिम राज रसाइली,सन्जोल लामिछाने ,राजकुमार थापा,कृष्ण छिनाल,प्रकाश खत्री ,जयराज श्रीपाली,खिम बहादुर रसाइली ,सागर कुमाइ ,बिरेन्द्र रसाइली र थर्कमान रसाइली चयन हुनुभएको नवनिर्वाचित महासचिव पुन मगरले जानकारी दिनुभयो ।

मोना आईइसीका अध्यक्ष चक्रबहादुर थापाको उपस्थितीमा अनलाइन मार्फत मोना साउदीको नयाँ कार्यसमिति गठन गर्न सफल भएको उहाँले बताउनुभयो । नयाँ कार्यसमितिका अध्यक्ष पोडेलले साउदीमा कार्यरत म्याग्दीहरुको हकहित र अधिकारका लागि काम गर्ने बताउनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

वार्ताबाट युक्रेन युद्ध टुङ्ग्याउन प्रधानमन्त्री मोदीको सुझाव

एजेन्सी । भारतका प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले आर्थिकरूपमा सम्पन्न देशहरूको समूह (जी सेभेन) को बैठकमा युक्रेन द्वन्द्व वार्ता र कूटनीतिक माध्यमबाट खाज्नुपर्नेमा जोड दिनुभउको छ । ‘प्रधानमन्त्री मोदीले युक्रेन युद्धबारे भारतको अडान स्पष्ट…

thumbnail

राजधानी टोकियो आसपासमा वत्ती निभाउन जापान सरकारको आग्रह

काठमाडौं । जापान सरकारले राजधानी टोकियोसहित आसपासका बासिन्दालाई कम वत्ती बाल्न आग्रह गरेको छ । गर्मीका कारण माग बढेकाले आपूर्तिमा समस्या आउने भन्दै आर्थिक, व्यापार तथा उद्योग मन्त्रालयले अनावश्यक वत्तीहरु निभाउन आग्रह…

thumbnail

दक्षिण अफ्रिकाको नाइटक्लबमा मृत भेटिए १७ जना

एजेन्सी । दक्षिण अफ्रिकाको एक नाइटक्लबमा १७ जना मानिस मृत फेला परेका छन्।समाचार संस्था रोयटर्सका अनुसार दक्षिण सहर इस्ट लन्डनमा आइतबार बिहान नाइटक्लबमा उनीहरू मृत भेटिएका हुन्।मृत्यु हुनेहरू १८ देखि २० वर्षसम्मका…