लियो क्लबद्धारा बालमन्दिर आधारभुत विद्यालयमा निशुल्क स्वास्थ्य परिक्षण

बेनी,शुक्रबार भदौ २० गते ।
म्याग्दीको सदरमुकामा बेनी नगरपालिका ८ कालिपुलमा रहेको बालमन्दिर आधारभुत विद्यालयमा निशुल्क स्वास्थ्य परिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । लियो क्लब अफ बेनी,म्याग्दीको आयोजना तथा बेनी अस्पतालको प्राविधिक सहयोगमा विद्यालयमा अध्ययनरत विद्यार्थी र अभिभावकको निशुल्क स्वास्थ्य परिक्षण गरिएको हो ।

कार्यक्रमको उद्घाटन गर्नुहुँदै बेनी नगरपालिकाका मेयर हरिकुमार श्रेष्ठले अस्पतालको पहुँचमा पुग्न नसकेका विद्यार्थी तथा अभिभावकलाई विद्यालयमा नै सेवा उपलब्ध गराउनु क्लबको उदाहरणिय कार्य भएको बताउनुभयो । क्लबको सामाजिक कार्यमा नगरपालिकाले आवश्यक सहयोग गर्ने बताउनुभयो ।

क्लब अध्यक्ष विशाल खत्रीले अस्पतालको पहुँचमा पुग्न नसकेका विद्यार्थी तथा अभिभावलाई विद्यालयमा नै स्वास्थ्य सेवा प्रदान गर्ने उद्धेश्यले कार्यक्रमको आयोजना गरिएको बताउनुभयो । परिक्षणमा विद्यार्थीको तौल, उचाई नाप्नुका साथै उनीहरुको कान, नाक, दाँत तथा अभिभावकको स्वयास्थ्य जाँच तथा रुघाखोकी तथा ज्वरो लगायत परिक्षण गरिएको थियो । परिक्षण पछि सामान्य रुघाखोकी तथा ज्वरोको विरामीलाई औषधि प्रदान गरिएको छ ।

क्लबको निति अनुसार आगामी दिनहरुमा पनि मानविय तथा विभिन्न सामाजिक कार्यमा सक्रिय सहभागिता जनाउने उहाँले बताउनुभयो । कार्यक्रममा क्लबका पुर्व अध्यक्ष भरतबहादुर रकाल शाही,लायन्स क्लब अफ दोभानकी अध्यक्ष जानकी विक ,विद्यालयका प्रअ सुरेन्द्र प्रसाद शर्मा तथा प्राविधिक सहयोगि बेनी अस्पतालकी डाक्टर मनु विश्वकर्मा लगायतले बोल्नु्भएको थियो ।


क्लब अध्यक्ष खत्रीको अध्यक्षता ,क्लब सचिव पदम विक (अर्जुन)को संचालन तथा उपाध्यक्ष झलक जिसीको स्वागतमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रम मेडिकल डाइरेक्टर उदय सुन्दासले कार्यmक्रमबारे जानकारी दिनुभएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…