गायक तथा संगितकार झलक विरहीको सोले पारी…(भिडियो)

बेनी ,शनिबार असोज १८ गते ।
लोक गायक तथा संगितकार झलक विरही थापाको मौलिक लोक दोहोरी गित सोले पारी मायाँको गाउँ छ बजारमा आएको छ । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका–७ धारापानीमा जन्मनुभएका विरही थापाले माया प्रेममा आधारित मौलिक लोक दोहोरी गित सोले पारी बजारमा ल्याउनुभएको हो ।

४७ वटा बढी गितमा संगित भरिसक्नुभएका चर्चित गायक विरही थापाले माया प्रेममा छुट्टिएर बस्नुपर्दाको पिडालाई समेटिएर मौलिक लोक गित बजारमा ल्याएको बताउनु्भयो । गितमा गायक तथा संगितकार विरही थापाले संगित एवम् स्वर भर्नुभएको छ भने गायीका लक्ष्मी घटानले स्वरमा साथ दिनुभएको छ ।

भिडियो ……..

शब्द सिर्जना विपिन पौडेलले गर्नुभएको छ । अहिले सम्म सात एल्बम बजारमा ल्याएक सर्जक एवम् गायक विरही थापाले जानकारी दिनुभयो । गितको म्युजिक भिडियो टि टाईम म्युजिक प्रालिले बजारमा ल्याएको छ । म्युजिक भिडियोमा लोमस शर्मा र अस्मी थापाको अभिनय रहेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकाको ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकामा कुल  ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँको बजेट पारित भएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र मुनामा सम्पन्न १६ औँ गाउँ सभामा अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनले प्रस्तुत गर्नुभएको आगामी…

thumbnail

दुर्गम खाम्लामा सडक पुग्यो

म्याग्दी । म्याग्दीको दुर्गम धवलागिरि गाउँपालिका –४, स्थित खाम्लामा सडक पुगेको छ । यस क्षेत्रमा निर्माण हुने तीनवटा जलविद्युत आयोजनाले संयुक्त रुपमा मालिका गाउँपालिका –७, खारादेखि खाम्लासम्म १० किलो मिटर सडकको ट्रयाक…

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकामा आइतबार बिदा नहुने

बेनी ।म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकाले आईतबार सार्वजनिक विदा नदिने भएको छ ।मुनामा गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनको अध्यक्षतामा सोमबार बसेको कार्यपालिकाको पहिलो बैठकलले गाउँपालिकाकाको कार्यालय, वडा कार्यालय र विद्यालय शनिबार बाहेक आईतबार देखि शुक्रबारसम्म…