हिमालय आधारभुत विद्यालयलाई शैक्षिक तथा आर्थिक सहयोग

सुरेन गुरुङ,
शिख ,मंगलबार कात्तिक ५ गते ।

जिल्लाको अन्नपुर्ण गाउँपालिका –५ तल्लाे शिख स्थित हिमालय आधारभुत विद्यालयलाई दुई संस्थाले शैक्षिक सामाग्री तथा आर्थिक सहयोग गरेका छन् । गाउँपालिका –६ पोखरे बगर स्थित पुन हिल पिस फाउण्डेशनको आयोजनामा विदेशी दुई संस्था रिभर रक आटफिटर र अस्पे (अमेरिकाको ट्राभल एजेन्सी )ले विद्यालयमा अध्ययनरत बालविकासका १२ जना विद्यार्थीलाई झोला वितरण गरेका छन् ।

साथै सोही अवसरमा अमेरिकाबाट आएका रिचार्ड डि माल्टबी ,हुडामु माल्टबी र तेन्जिङ शर्पाले विद्यालयलाई दश हजार रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको फाउण्डेशनका अध्यक्ष टक पुनले जानकारी दिनुभयो । सो सहयोग रकम विद्यालयकी प्रअ टकमाया रन्तिजालाई हस्तान्तरण गरिएको छ । सहयोगी संस्थाहरुलाई पुख्र्यौली नृत्य ,आमा समुह र स्थानीयबासीले नाचगान मार्फत स्वागत तथा सम्मान गरेका थिए ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

अन्नपूर्ण गाउँपालिकाले ल्यायो ४९ करोड ७३ लाखको बजेट (तस्बिरहरु)

बेनी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिकाले ४९ करोड ७३ लाख ३६ हजार बराबरको बजेट ल्याएको छ । शुक्रबार पोखरेबगरमा आयोजना गरिएको १५ औं गाउँसभामा आगमी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि उक्त बजेट गाउँसभाले…

thumbnail

दानाको मतिचौरमा घना जंगलको विचमा १०८ धारा

म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालीका ३ दानाको मतिचौर स्थित मोति बराहमा निर्माण गरिएको १०८ धाराको शनिबार उद्घाटन गरिएको छ । समुन्द्री सतह देखि २२ सय मिटर उचाइमा रहेको धार्मिक एवम् पर्यटकीय स्थल मतिचौरमा धार्मिक…

thumbnail

अन्नपूर्णको कार्यपालिका सदस्यमा एमालेका उम्मेद्वार निर्विरोध

बेनी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिकाको कार्यपालिका सदस्यमा नेकपा एकमालेका उम्मेद्वार निर्विरोध भएका छन् । मनोनयन दर्ता क्रममा ६ जनाको एकल उम्मेद्वारी परेपछी निर्विरोध भएका हुन् । दलित वा अल्पसंख्यक तर्फ बिरबहादुर पौडेल…