पोखरा महानगरपालिका- ३३ वडाध्यक्षको कारमा अज्ञात समूहद्वारा बम विस्फोट

पोखरा, सोमबार मंसिर ९ गते । पोखरा महानगरपालिका वडा नं ३३ का वडाध्यक्ष शिवप्रसाद आचार्यको पार्किङगरी राखेको कारमा अज्ञात समूहले बम विस्फोट गराएको छ । पोखरा–१७ घारीपाटन स्थित शिवको आफ्नै घरमा पार्किङगरी राखेको ग २ च ४२६ नम्बरको गाडीमा सोमवार विहान वम विस्फोट हुँदा कारको अघिल्लो भागमा क्षति पुगेको छ । विस्फोट विप्लव समूहले गराएको हुनसक्ने आशंका गरिएको छ ।

सोमवार बिहान २ बजे ठूलो आवाज आउने गरी विस्फोट भएको थियो । घटनाबारे अनुसन्धान भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रहरी नायव उपरीक्षक एवं प्रवक्ता राजकुमार केसीले बताए । विस्फोटवाट मानवीय क्षेति भने भएको छैन । उक्त कार आचार्यको निजी हो । घटनाबारे अनुसन्धान भैरहेको कास्की प्रहरी प्रबक्ता राजकुमार केसीले जानकारी दिए । आदर्श समाज

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

इनार सफा गर्ने क्रममा डुबेर सुर्खेतमा एक जनाको मृत्यु

सुर्खेत । इनारमा डुबेर सुर्खेतमा एक जनाको मृत्यु भएको छ। जिल्लाको भेरीगंगा नगरपालिका–१० तोलीखोलामा इनार सफा गर्न गएको एक जनाको डुबेर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले जनाएको छ। प्रहरीका अनुसार भेरीगंगा…

thumbnail

बाटोमा हिँडिरहेका डाक्टरलाई कुटे ट्राफिक प्रहरीले

ललितपुर । ललितपुरको पुल्चोकस्थित आरोग्य प्रतिष्ठानमा कार्यरत एक जना डाक्टरलाई ट्राफिक प्रहरीले कुटेका छन् । आइतबार राति पौने ९ बजे ड्युटी सकेर घर फर्किरहेका (मेडिकल अफिसर) डाक्टर कुलबहादुर घिसिङमाथि ट्राफिक प्रहरी जवान…

thumbnail

रोपाइँ गर्ने क्रममा चट्याङ लागेर किसानको मृत्यु

धनगढी । कैलालीमा चट्याङ परेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । कञ्चनपुरको कृष्णपुर नगरपालिकाका-५ का ४८ वर्षीय पुनाराम चौधरीको चट्याङ लागेर मृत्यु भएको हो। मंगलबार बिहान गोदावरी नगरपालिका–३ मालाखेतीमा रेडियन्ट ग्यास कम्पनी…