मिडिया सोसाइटी अवार्ड पत्रकार आचार्यलाई

बेनी ,शनिबार कात्तिक ३० गते ।
नेपाल पत्रकार महासंघ म्याग्दीका उपाध्यक्ष तथा म्याग्दी मिडिया सोसाइटीका कोषाध्यक्ष पत्रकार ठाकुर प्रसाद आचार्य ‘मिडिया सोसाइटी अवार्ड ’बाट सम्मानित हुनुभएको छ । जिल्ला स्थित क्रियाशिल पत्रकारहरुको संचालन तथा व्यवस्थापनमा संचालित मिडिया ,संचार संस्थाहरुको साझा संस्था म्याग्दी मिडिया सोसाइटीले प्रत्येक बर्ष प्रदान गर्दै आइरहेको सो मिडिया अवार्डबाट यस बर्ष जिल्लामा एक दशक बढी लामो समय पत्रकार पेशामा क्रियाशिल पत्रकार आचार्य सम्मानित हुनुभएको हो ।

शनिबार बेनीमा सम्पन्न मिडिया सोसाइटीको तेस्रो बार्षिक साधारणसभाको अवसरमा गण्डकी प्रदेश सदस्य सांसद विनोद केसी र मिडिया सोसाइटीका अध्यक्ष कमल खत्रीले आचार्यलाई ६ हजार पाँच सय रुपैयाँ सहित दोसल्ला तथा प्रमाणपत्रले सम्मान गर्नुभएको हो ।

पत्रकार आचार्य जिल्लाको नवविकल्प साप्ताहिक,विकल्प न्युज डटकम तथा गोरखापत्र संगै विभिन्न संचार माध्यममा आवद्ध हुनुहुन्छ । साथै सोही अवसरमा मिडिया सोसाइटीले सुचना प्रवाहमा सहयोग गर्दैै आइरहनुभएका अन्नपुर्णबाट सेते तिलिजा र रघुगंगा गाउँपालिकाबाट दलप्रसाद तिलिजालाई नगद सहित प्रमाणपत्रले सम्मान गरेको छ । यसअघि जिल्लामा एक दशक लामो पत्रकारीता पेशामा आवद्ध मिडिया सोसाईटीका सचिव अमित विश्वकर्मालाई सो मिडिया अवार्ड प्रदान गरिएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी–दरबाङ सडक अवरुद्ध

बेनी । म्याग्दीको बेनी –दरबाङ सडक अवरुद्ध भएको छ । बेनी –दरबाङ सडक अन्तर्गत मालिका गाउँपालिकाको वडा नम्बर ६ स्थित बाङ्गे पहिरो सडकमा मंगलबार बिहान माथिबाट खसेको पहिरोले सडक अवरुद्ध भएको यातायात…

thumbnail

जिसस म्याग्दीको खाता रोक्का हुँदा समस्या

म्याग्दी । जिल्ला समन्वय समिति (जिसस) म्याग्दीको सबै खाता रोक्का भएकाे छ । तत्कालीन जिल्ला विकास समितिले पाँच वर्षअघि तोडेको ठेक्कासम्बन्धी मुद्दामा अदालतले तोकेको रकम निर्माण व्यवसायीलाई भुक्तानी गर्न नसकेपछि काठमामाडाैं  जिल्ला…

thumbnail

म्याग्दीका पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत (फोटो फिचर)

बेनी । म्याग्दीमा क्रियाशिल पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत हुनुभएको छ । जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीले प्रदान गर्ने विकास पत्रकारीता पुरस्कारबाट सोमबार हरिकृष्ण गौतम,कमल खत्री ,घनश्याम खड्का ,धुर्वसागर शर्मा र ठाकुर प्रसाद आचार्य…