म्याग्दी राष्ट्रिय शिक्षा समाचार समाज स्थानीय

नेपाल मगर विद्यार्थी संघ,४ नम्बर प्रदेशको अध्यक्षमा आले र सचिवमा म्याग्दीका रोका चयन

बागलुङ ,आइतबार पुस ६ गते ।

नेपाल मगर विद्यार्थी संघ ,४ नम्बर प्रदेशको अध्यक्षमा बागलुङका विष्णु आले चयन भएको छ । भने सचिवमा म्याग्दीका समिर रोका । पौष ४ गतेदेखि बागलुङमा सुरु भएको प्रथम अधिवेशनबाट आले अध्यक्षमा चयन हुनुभएको हो । उहाँको अध्यक्षताका १९ सदस्यीय प्रदेश समिति गठन भएको हो ।

जसको उपाध्यक्ष प्रेम बुढा मगर (कास्की) भाषिक उपाध्यक्षमा बसन सारु मागर (तनहुँ), ध्रुब राना मगर (कास्की), महिला उपाध्यक्षँ उमा देवी पुन मगर (पर्वत) सचिवमा समिर रोका मगर (म्यादी), सह–सचिवमा सुजन पुन मगर (पर्वत) र कोषाध्यक्षमा लक्ष्मी पुन मगर (कास्की) रहेका छन् भन्य सदस्यहरुमा चयन हुनुभएकाे छ ।

नवगठित समितिले ६ जना सदस्य मनोनित गर्ने बताइएको छ । कार्यक्रममा चार नम्बर प्रदेशका ८ जिल्लाका विद्यार्थीहरु सहभागी रहेका थिए । अधिवेशनमा नवलपुर, मनाङ र स्याङ्जाका विद्याार्थीहरु सहभागी नभएको जनाइएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

सिन्धुपाल्चोक र बागलुङ संकटग्रस्त क्षेत्र घोषित , घर बनाउन ६ अर्ब

काठमाडौं ।सिन्धुपाल्चोक र बागलुङलाई विपद संकटग्रस्त क्षेत्र घोषणा गरिएको छ । । सरकारले ती दुई जिल्लालाई विपद संकटग्रस्त क्षेत्र घोषणा गर्दै विश्व बैंकबाट प्राप्त हुने करिब ६ अर्ब रुपैयाँमा पुर्ननिर्माणका काम अगाडि…

thumbnail

म्याग्दीमा १ सहित गण्डकीमा २५ जना कोरोना संक्रमित थपिए

बेनी । म्याग्दीमा एक जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । क्षयरोग उपचार केन्द्र ,पोखरामा गरिएको परिक्षणमा जिल्लाको बेनी नगरपालिका– ३ का ३० बर्षिय पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । स्वास्थ्य निर्देशनालय…

thumbnail

निस्कोटमा पहिरोले दुई घर विस्थापित ,रेडक्रस र कांग्रेसद्धारा राहत सहयोग (तस्बिर सहित )

म्याग्दी । जिल्लाको मालिका गाउँपालिका–१,निस्कोटको केशमा पहिरोले दुई घर विस्थापित भएका छन् । अविरल बर्षाका कारण असोज २ गते बेलुकीको समयमा घर माथिबाट खसेको पहिरोले केशका दलप्रसाद पुन र चन्द्रबहादुर पुनको घर…

Write a Reply or Comment