अन्तराष्ट्रिय अन्नपूर्ण गाउँपालिका मनोरञ्जन राष्ट्रिय समाचार स्थानीय

नेशन पुन मगर नेपाल आइडल सिजन-३को उत्कृष्ट ४ मा प्रवेश

काठमाडौ ,बिहिवार चैत ०६ गते । फ्रेन्चाइज सिङगिङ रियालिटी–सो नेपाल आइडल सिजन–३   को उत्कृष्ट ४ मा नेशन पुन मगर प्रवेश गर्नुभएको छ । आइडलमा सुरुवात देखि नै सबै बिधाका गित गाएर दर्शक र जजको मन जित्न सफल हुनुभएका म्याग्दी  घर भइ हाल पोखरामा बस्दै आउनुभएका नेशनले  चर्चित लोक गायक खड्क गर्बुजाको सालैजो गित ´पानी खायो बाघलै´ प्रस्तुत गर्नुभयो । मगर भेषभुषामा गित प्रस्तुत गर्नुभएका नेशनको जजहरुले खुलेर प्रशंसा गरेका छन ।

म्याग्दीको दुर्गम अन्नपूर्ण गाउँपालिका ६ चित्रे घर भइ हाल कास्कीको पोखरामा बस्दै आउनुभएका नेशनले भोट गर्ने सबैलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नुहुदै आगामी यात्रामा सहयोग गर्न समेत अपिल गर्नुभएको छ ।

 उत्कृष्ट पाँच मध्य यो हप्ता मेघा श्रेष्ठ बाहिरिनुभएको छ । केभिन ग्लान तामाङले सबैभन्दा धेरै भोट पाउँदा काठमाडौंकी मोघा प्रतिस्पर्धाबाट बाहिरिनुभएको हो  ।

नेपाल आइडलमा नेशन संगै  केभिन, प्रवीण बेडुवाल,   र सज्जा चौलागाईं प्रतिस्पर्धामा बाँकी छन् ।  नेपाल आइडलमा विगतमा झैं यो सिजनमा पनि न्ह्यू वज्राचार्य, कालीप्रसाद बास्कोटा र इन्दिरा जोशी निर्णायक छन् ।

नेपाल आइडल सिजन–३ का विजेताले नगद रु. ५० लाख प्राप्त गर्ने छन् । फष्ट रनर अपले १० लाख पाउँदा सेकेन्ड रनरअपले ५ लाख प्राप्त गर्नेछन् । उत्कृष्ठ तीन जनाले वल्र्ड टुरको अवसर पाउने नेपाल आइडलले जनाएको छ ।

नेशन पुन मगरले सबैलाई धन्यवाद व्यक्त गर्दै भोट गर्न अपिल गर्नुभएको छ !
 नमस्ते 🙏
सम्पुर्ण देश बिदेशमा रहनु भई मलाई माया साथ हौसला प्रदान गर्नु हुने आदरणीय गुरु बर्ग,बुबा, आमा दाजुभाइ तथा दिदी बहिनि अनि मान्यजन आफन्तमा सबैमा हार्दिक नमन एवम् आभार प्रकट गर्न चाहन्छु । आसा छ फेरि पनि हजुरहरुको अपार मायाले एक कदम अगाडि बढाउने छ ! हजुरहरुको यो अपार माया र सद्भाव प्रति सधै भरी आभारी र कृतज्ञ छु, अनि आगामी दिनहरुमा पनि यसै गरी साथ, माया र हौसला दिइ रहनु हुनेछ भन्ने पुर्ण बिश्वास लिएको छु !कृपया यो प्रस्तुति हेरेर आफ्नो सल्लाह सुझाव दिन नभुल्नु होला र आगामी दिनहरुमा अझै अगाडि राम्रो र उत्कृष्ट प्रस्तुति हेर्न चाहनु हुन्छ भने मलाइ धेरै भन्दा धेरै भोट गरि दिनु हुन हार्दिक अनुरोध गर्दछु
! मलाइ भोट गर्नको लागि नेपाल बाट NI08 टाइप गरि 37000 मा पठाउन सक्नु हुनेछ भने अन्लाइ र बिदेश बाट भोट गर्न Esewa र Respec & Rise apps प्रयोग गरि भोट गर्न सक्नु हुनेछ !!
धन्यवाद !
Share to All …
Keep loving & support me
Love you all ♥️♥️♥️

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मलेसियामा कार्यरत ११ नेपाली खर्च अभावमा अलपत्र

सोलुखुम्बु । मलेसियाको एक कम्पनीमा कार्यरत ११ नेपाली पाँच महिनादेखि अलपत्र परेका छन् । अल्फा कम्पनीमा कार्यरत सबैको पाँच महिनाअघि नै भिसा म्याद सकिएकाले अलपत्र परेको सोलुखुम्बु घर भई त्यहाँ कार्यरत घनश्याम…

thumbnail

युएईमा ५ महिनाभित्र १ सय १० नेपालीको ज्यान गयो

युएई । संयुक्त अरब एमिरेट्स (युएई) मा गत पाँच महिनाभित्र विविध कारणले १ सय १० जना नेपालीको ज्यान गएको छ। गएको पाँच महिनामा विभिन्न कारणले १ सय १० जना नेपालीको ज्यान गएको…

thumbnail

रुसले बनाएको कोरोना भ्याक्सिन विश्वभर कसरी प्रयोगमा ल्याइँदैछ

काठमाडौं । कोराना भाइरस महामारीबाट बच्नका लागि सम्पूर्ण विश्व भ्याक्सिनको प्रतिक्षामा छ । विश्वका धेरै मुलुक यसको कोसिसमा जुटेका छन् । क्लिनिकल ट्रायलदेखि ह्युमन ट्रायलसम्म सफल भएको छ । यसअघि अक्सफोर्डको भ्याक्सिनबारे…

One comment

Write a Reply or Comment