धवलागिरी गाउँपालिका बेनि नगरपालिका मुख्य समाचार राष्ट्रिय

म्याग्दीमा थप दुई महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि ,स्वास्थ्य अवस्था सामान्य

बेनी ,आइतबार असार १४ गते ।
म्याग्दीमा थप दुई महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । बेनी नगरपालिका–३की ३० बर्षिया र धवलागिरी गाउँपालिका– ६ की ४० बर्षिया गरी दुई महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीले जनाएको छ ।

तेस्रो मुलुकबाट आएका दुई महिला सदरमुकाम बेनी स्थित न्यु वेष्ट प्वाइन्ट आवासीय माविको क्वारेन्टाइनमा बसेका थिए । उनिहरुको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एक नारायण लम्सालले बताउनुभयो ।

उहाँका अनुसार उनिहरुलाई बेनी स्थित आइसोलेसन कक्षमा लैजाने तयारी रहेको छ । यो संगै म्याग्दीमा कोरोना संक्रमतिको संख्या १६ पुगेको छ । आइतबार मात्र मयाग्दीमा तीन जना कोरोना संक्रमित पुरुष कोरोना जितेर घर फर्किएका छन् ।म्याग्दीमा कोरोना जितेर घर फर्किनेको संख्या ५ पुगेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

कलेजो रोगी दर्जीलाई समाजसेवी गौचनद्धारा आर्थिक सहयोग,उपचारमा सहयोग गर्न अपिल

बेनी । कलेजो रोगबाट पीडित धवलागिरी गाउँपलिका–७ की अनिता दर्जीलाई नेपाली कांग्रेस, म्याग्दीकी नेतृ तथा समाजसेवी विमला गौचनले आर्थिक सहयोग गर्नुभएको छ । लामो समयदेखी कलेजो रोगबाट पीडित दर्जीलाईको आर्थिक अवस्था कमजोर…

thumbnail

गौस्वाराका युवा खड्काको संयोजनमा संकलीत रकम धौलागिरीका बाढी पीडितलाई सहयोग

बेनि । म्याग्दिको बेनि नगरपालिका २ गौंस्वारा लोक गायक हर्क खड्काको संयोजकत्वमा पहिरो प्रभावितका राहतका लागि रु १५ हजार आर्थिक सहयोग संकलन गरिएको छ । खड्का सहित गाउँका युवाहरु मिलेर गौँसरामा घरदैलो…

thumbnail

म्याग्दीमा थप चार जनामा डेङ्गु संक्रमण पुष्टि

बेनी । म्याग्दीमा थप चार जनामा डेङ्गु संक्रमण देखिएको छ । उपचार्थ बेनी अस्पताल आएका मंगला गाउँपालिका–१ का ४१ बर्षिय पुरुष ,धवलागिरी गाउँपालिका–६ ठेगाना भई हाल सिंगा बस्दै आएकी १९ बर्षिया युवती…

Write a Reply or Comment