बेनि नगरपालिका मंगला गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी राष्ट्रिय समाचार

म्याग्दीमा थप ६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी ,बिहिवार असार ११ गते । म्याग्दीमा थप ६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । प्रदेश क्षयरोग प्रयोगशाला पोखरा र प्रदेश जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला हेटौडामा गरिएको पीसिआर परिक्षणमा थप छ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीले जनाएको छ ।

संक्रमित हुनेहरूमा मंगला गाउँपालिका – १ का वर्ष ३५ र २० का युवा, मंगलाकै वडा नम्बर ३ र ४ का वर्ष २६ र २३ का दुई युवामा कोरोना परिक्षणा गर्दा पोजेटिभ देखिएको स्वास्थ्य कार्यालयका निमित्त प्रमुख एकनारायण लम्सालले बताउनुभयो । उहाँका अनुसार बेननी नगरपालिका– ४ का वर्ष १७ बर्षिय एक युवामा पनि कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ ।

यसै गरि कुवेतबाट फर्किएकी बेनि नगरपालिका – ३ का वर्ष २६ को महिलामा पनि कोरोना परिक्षण गर्दा पोजेटिभ देखिएको स्वास्थ कार्यालय म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एक नारायण लम्सालले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार उनिहरू सबै बेनीको क्वारेन्टाइन मा बसेका थिए । संक्रमित सवैको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ ।

उनिहरू सबैलाई बेनी को खुल्ला मन्च स्थित आईसोलेसन कक्षमा लैजाने तयारि भएको छ । विहिवार थपिएका ६ जना सहित जिल्लामा मा कोरोना संक्रमित को संख्या १४ पुगेको छ । दुईजना निको भएर घर फर्किएका छन भने ६ जना बेनीको आईसोलेशनमा उपचाररत छन । ३५ जनाको पिसिआर रिपोर्ट आउन बाँकि रहेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीमा थप ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी ।म्याग्दीमा थप ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । विभिन्न देशबाट आएर जिल्लाको बेनी स्थित क्वारेन्टाइनमा बसेका ९ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । पीसिआर परिक्षण गर्दा ९ जनामा कोरोना…

thumbnail

पिपलबोट युवा क्लबद्वारा मृगौला रोगी घर्तीलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण

अमित बिश्वकर्मा, बेनी । बिशेष घर्ती बचाउँ अभियान संचालन गरिरहेको पिपलबोट युवा क्लब जलजला- ३ पर्बत बेनीले १ लाख ३० हजार ७ सय ५९ रुपैयाँ सहयोग रकम हस्तान्तरण गरेको छ । श्याम…

thumbnail

बाढी पहिरो पीडितका लागी म्याग्देली युवा आवाजद्वारा दुई लाख रुपैयाँ सहयोग

बेनी ,आइतबार असार २७ गते ।स्वदेश तथा बिदेशमा रहेका स्वतन्त्र म्यादीका युवाहरूको सामाजिक संजालको समुह म्यादेली युवा आवाजले म्याग्दीका बाढी पहिरो पीडितको राहतका लािग दुई लाख रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । समुहका…

Write a Reply or Comment