अन्नपूर्ण गाउँपालिका घटना मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज

क्वारेन्टाइनबाट घर जाँदै गरेका पुनको पहिरोमा परेर मृत्यु,पुन कुवेतबाट आएका थिए

बेनी । उत्तरी म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका –२ भुरुङ्ग तातोपानी स्थित नागढुङ्गा पहिरोमा परेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । माथिबाट खसेको पहिरोमा परेर सोही गाउँपालिका– ३, काभे्रका ३२ बर्षिय झलक पुनको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय, म्याग्दीले जनाएको छ ।

असार २० मा कुवेतबाट आएर बेनी स्थित म्याग्दी बहुमुखी क्वाम्पसको क्वारेन्टाईनमा बसेर घर जाने क्रममा पुुनको पहिरोमा परेर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीका प्रहरी नायव उपरिक्षक किरण जङ्ग कुँवरले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार पुनसंगै साथमा गएका अन्नपुर्ण–४, नारच्याङका २७ बर्षिय अनिल गर्वुजा घाईते भएका छन् । हिडिरहेको अवस्थामा पहिरोमा परेर घटना स्थलमै पुनको मृत्यु भएको प्रनाउ कुँवरले बताउनुभयो । पीसिआर परिक्षण रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनलाई घर पठाइएको थियो ।

१४ दिन क्वारेन्टाइनको बसाई सकेर पुन गर्बुजा संगै सोमबार कालीगण्डकी नदीकोे उच्च वहाबले सडक कटान गरेपछि अन्नपुर्ण होटल भन्दा माथिको खच्चड हिड्ने पैदल मार्ग हुँदै घरतर्फ लागेका थिए । पुनका घरमा बाबा आमा ,दुई छोरा र श्रीमती रहेका अन्नपुर्ण–३का वडा सदस्य हस्तबहादुर पुनले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार पुन कुवेतबाट दुई बर्षपछि मात्र नेपाल आएका हुन् ।


त्यसैगरी सोही गाउँपालिका–३ ,काभ्रे स्थित सोमबार भजेनी खोलामा आएको बाढीमा परेर बेपत्ता ६९ बर्षिय बलबहादुर गर्बुजाको ज्याकेट र पानी बुट भेटिएको वडा सदस्य पुनले जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीका निर्मल पुर्जा सहित १० नेपाली पुगे केटू हिमालको चुचुरोमा

काठमाडौँ । विश्वकै दोस्रो अग्लो चुचुरो केटू हिमालमा निर्मल पूर्जासहित १० नेपाली आरोहीहरुको टोलीले शनिबार सफलता हात पारेको छ ।चीन र पाकिस्तानको सीमामा पर्ने सबैभन्दा कठिन मानिने विश्वकै दोस्रो अग्लो हिमाल केटू…

thumbnail

प्रधानमन्त्रीको असंवैधानिक कदम विरुद्ध म्याग्दी कांग्रेसद्धारा ६ वटै पालिकामा विरोध प्रदर्शन

बेनी । सरकारले संसद विघटन गरेको विरोधमा नेपाली कांग्रेसले शनिबार म्याग्दीकासबै पालिकामा विरोध प्रदर्शन गरेको छ । विभिन्न ठाउँमा भएको विरोध सभालाई जिल्ला सभापति खम बहादुर गर्बुजा सहित जिल्लाका नेताहरुले सम्बोधन गर्दै…

thumbnail

कोरोना सङ्क्रमण भएपछि बैंकले निकाल्यो कर्मचारी

म्याग्दी। कोरोनाको सङ्क्रमण पुष्टि हुनु । होम आइसोलेशन बस्नुपर्ने बाध्यता । काम गर्दै गरेको ठाउँमा जागिर खोसिनु । अनि सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि टोल, छिमेकबाट दुर्व्यवहार हुनु यो कस्तो बिडम्बना !कोरोना जस्तो भाइरसको…

Write a Reply or Comment