अन्नपूर्ण गाउँपालिका घटना मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज

क्वारेन्टाइनबाट घर जाँदै गरेका पुनको पहिरोमा परेर मृत्यु,पुन कुवेतबाट आएका थिए

बेनी । उत्तरी म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका –२ भुरुङ्ग तातोपानी स्थित नागढुङ्गा पहिरोमा परेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । माथिबाट खसेको पहिरोमा परेर सोही गाउँपालिका– ३, काभे्रका ३२ बर्षिय झलक पुनको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय, म्याग्दीले जनाएको छ ।

असार २० मा कुवेतबाट आएर बेनी स्थित म्याग्दी बहुमुखी क्वाम्पसको क्वारेन्टाईनमा बसेर घर जाने क्रममा पुुनको पहिरोमा परेर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीका प्रहरी नायव उपरिक्षक किरण जङ्ग कुँवरले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार पुनसंगै साथमा गएका अन्नपुर्ण–४, नारच्याङका २७ बर्षिय अनिल गर्वुजा घाईते भएका छन् । हिडिरहेको अवस्थामा पहिरोमा परेर घटना स्थलमै पुनको मृत्यु भएको प्रनाउ कुँवरले बताउनुभयो । पीसिआर परिक्षण रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनलाई घर पठाइएको थियो ।

१४ दिन क्वारेन्टाइनको बसाई सकेर पुन गर्बुजा संगै सोमबार कालीगण्डकी नदीकोे उच्च वहाबले सडक कटान गरेपछि अन्नपुर्ण होटल भन्दा माथिको खच्चड हिड्ने पैदल मार्ग हुँदै घरतर्फ लागेका थिए । पुनका घरमा बाबा आमा ,दुई छोरा र श्रीमती रहेका अन्नपुर्ण–३का वडा सदस्य हस्तबहादुर पुनले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार पुन कुवेतबाट दुई बर्षपछि मात्र नेपाल आएका हुन् ।


त्यसैगरी सोही गाउँपालिका–३ ,काभ्रे स्थित सोमबार भजेनी खोलामा आएको बाढीमा परेर बेपत्ता ६९ बर्षिय बलबहादुर गर्बुजाको ज्याकेट र पानी बुट भेटिएको वडा सदस्य पुनले जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि ,संक्रमितको कुल संख्या ४७ पुग्यो

बेनी । म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । विदेशबाट आइ बेनीको क्वारेन्टाइनमा बसेका दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । स्वास्थ्य कार्यालय, म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एक नारायण…

thumbnail

म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । विभिन्न देशबाट आएर क्वारेन्टाइनमा बसेका म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।कुवेतबाट आएर बेनीको न्यु वेस्ट प्वाइन्ट आवासीय माविको क्वारेन्टाइनमा बसेका  जिल्लाको मालिका गाउँपालिका -४ का ३४…

thumbnail

म्याग्दीमा थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी। म्याग्दीमा मंगलबार थप तीन जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । विदेशबाट आएर बेनी स्थित क्वारेन्टाइनमा बसेका बेनी नगरपालिकाकाका एक र अन्नपूर्ण गाउँपालिकाका दुई जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो ।स्वास्थ्य कार्यालय…

Write a Reply or Comment