आर्थिक मालिका गाउँपालिका समाचार स्थानीय

दरबाङ्गका घरधनीद्धारा एनएमबी लघुवित्त वित्तिय संस्थालाई एक महिनाको घरभाडा छुट

बेनी ,आइतबार असार २१ गते ।
म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–६,दरबाङ्गका घरधनी तमबहादुर र श्रीमती गौमती पुनले एनएमबी लघुवित्त वित्तिय संस्था लि. दरबाङ्ग शाखालाई एक महिनाको घर भाडा छुटको घोषणा गर्नुभएको छ ।नेपाल सरकारले कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि लागु गरिएको लकडाउनको कारण भाडामा व्यवसाय संचालन गर्दै आएका व्यवसायीहरुलाई एक महिनाको घर भाडा छुट गर्न घरधनिहरुलाई अनुरोध गरेको थियो ।

सरकारको अनुरोधलाई स्वीर्कार्दै र लकडाउनका कारण संस्थालाई परेको मर्कालाई मध्यनजर गरी आफ्नो घरमा संचालनमा रहेको राष्ट्रिय स्तरको वित्तिय संस्थालाई असार महिनाको घरभाडा बापत प्राप्त हुने दश हजार रुपैयाँ छुटको घोषणा गरेको पुन दम्पत्तीको भनाई छ ।

घरधनीले असार महिनाको घरभाडा नलिने घोषणा गरेपछि कार्यालय संचालनमा सहज भएको शाखा कार्यालय प्रमुख अनिल सुनारले बताउनुभयो । पोखरामा केन्द्रीय कार्यालय रहेको वित्तिय संस्था लि.को दरबाङ्ग सहित विभिन्न ठाउँमा गरी १०० शाखा कार्यालय रहेका छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

कलेजो रोगी दर्जीलाई समाजसेवी गौचनद्धारा आर्थिक सहयोग,उपचारमा सहयोग गर्न अपिल

बेनी । कलेजो रोगबाट पीडित धवलागिरी गाउँपलिका–७ की अनिता दर्जीलाई नेपाली कांग्रेस, म्याग्दीकी नेतृ तथा समाजसेवी विमला गौचनले आर्थिक सहयोग गर्नुभएको छ । लामो समयदेखी कलेजो रोगबाट पीडित दर्जीलाईको आर्थिक अवस्था कमजोर…

thumbnail

कोरोनाका कारण नेपालमा २२ प्रतिशतले गुमाए रोजगारी

काठमाडौं । कोरोना भाइरसका कारण नेपालमा २२.५ प्रतिशतले रोजगारी गुमाएका छन्। नेपाल राष्ट्र बैंकको अध्ययनअनुसार सरकारले चैत्र ११ गते लकडाउन घोषणा गरेसँगै रोजगारी गुमाउने क्रम सुरु भएको हो।केन्द्रीय तथ्यांक विभागका अनुसार नौ…

thumbnail

बाढी पहिरो पीडितका लागि प्रवासबाट साढे ३ लाख रुपैयाँ बढी सहयोग

बेनी । प्रवासमा रहेका दग्नाम–दर्मिजा लगायत म्याग्दीलीहरुले जिल्लाका बाढी पहिरो पीडितका लागि साढे तीन लाख रुपैयाँ बढी सहयोग आर्थिक सहयोग गरेका छन् । दग्नाम–दर्मिजा समाज गलेश्वर– बेनीका सचिव धनिलाल गर्बुजाको नेतृत्वमा म्याग्दीका…

Write a Reply or Comment