घटना मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज

पहिरोले पुरिएर कालिकोटमा ९ जनाको मृत्यु

सुर्खेत । कालिकोटमा पहिरोमा परेर कम्तिमा ९ जनाको मृत्यु भएको छ । नरहरिनाथ गाउँपालिकामा पहिरोले घर बगाएर ९ जनाको मृत्यु भएको गाउँपालिका अध्यक्ष धीरबहादुर विष्टले जानकारी दिए ।

तस्बिर : सामाजिक सञ्जाल

पहिरोले नरहरिनाथ गाउँपालिका–४ गोदी र वडा नं। ७ बाँगामा घर बगाउँदा ९ जनाको मृत्यु भएको र पहिरोमा परेर २ जना घाइते भएका छन् ।जिल्ला प्रहरी कार्यालय कालिकोटले घटनास्थलमा उद्दारका लागि टोली पठाइएको र घाइतेको स्थानीय अस्पतालमा उपचार भइरहेको जनाएको छ । नागरिकखबरबाट साभार

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

रुखबाट खसेर घाइते भएकी महिलाको हेलिकप्टरबाट उद्धार

बेनी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका–३ मुनामा घाँस काट्ने क्रममा आइतबार एक महिला रुखबाट लडेर घाइते हुनुभएको छ । मुनाकी ४० वर्षीया मनमाया शेरपुजा रुखबाट खसेर घाइते हुनुभएको हो । शेरपुजालाई प्रभु एयरको…

thumbnail

काठमाडौंको एक गेष्ट हाउसका कर्मचारी मृत फेला

काठमाडौं । काठमाडौंको एक गेष्ट हाउसका कर्मचारी मृत फेला परेका छन्।सोमबार बिहान टोखा नगरपालिका-९ दिपज्योतीस्थित सफर गेष्ट हाउसका कर्मचारी मृत फेला परेका हुन्। मृतक सिन्धुपाल्चोक घर भई गेष्ट हाउसको काउन्टरमा कार्यरत आन्दाजी…

thumbnail

दैलेखमा भाउजु कुटेर भाग्ने क्रममा लडेर देवरको मृत्यु

दैलेख । दैलेखमा आफ्नै भाउजुलाई कुटपिट गरेर भागेका देवरको भाग्ने क्रममा घर नजिकै लडेर मृत्यु भएको छ। ठाँटीकाध गाउँपालिका–३ विसल्लाका कपेन्द्र शाहीले ४० वर्षिया भाउजु पदमाकुमारी शाहीलाई फलामको रडले गर्दन र दायाँ…

Write a Reply or Comment