बेनि नगरपालिका समाज

पिपलबोट युवा क्लबद्वारा मृगौला रोगी घर्तीलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण

अमित बिश्वकर्मा, बेनी । बिशेष घर्ती बचाउँ अभियान संचालन गरिरहेको पिपलबोट युवा क्लब जलजला- ३ पर्बत बेनीले १ लाख ३० हजार ७ सय ५९ रुपैयाँ सहयोग रकम हस्तान्तरण गरेको छ । श्याम ए क्षेत्रीको नेतृत्वमा मकाउ ( SAR) मा कार्यरत नेपाली तथा मोना मकाउका पदाधिकारीबाट संकलन गरिएको ६१ हजार ६ सय रुपैयाँ सहित क्लबले घरदैलो गरि उठाएर सो रकम क्लबका अध्यक्ष नवीन जिसिले मृगौला रोगी घर्तिलाइ प्रदान गर्नुभएको हो । सहयोग संकलन अभियानमा म्याग्दीबाट वीर बहादुर बानियाँ, काठमाडौबाट बिकास केसी र सुनिल बस्नेतले सहयोग गरेको क्लबले जनाएको छ ।

सहयोग गर्ने सम्पुर्ण सहयोगी दाताहरुलाइ क्लबले धन्यवाद व्यक्त गरेको छ । घर्तीको उपचार सफल वनाउनका लागि क्लबले हरदम सहयोग गर्ने र अभियानलाइ पनि निरन्तरता दिने क्लब अध्यक्ष जिसिले बताउनुभयो । धवलागिरी गाउँपालिका -७ घर भै हाल जलजला -३ पर्बत बेनीमा बस्दै आउनुभएका २० बर्षिया विशेष घर्तीको मृगौला खराब भएकोले पोखराको गण्डकी अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । घर्तिको उपचारमा सहयोग गर्न क्लबले देश तथा बिदेशमा रहेका सबैलाई अपिल गरेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मर्मतपछि संचालनमा आयो बाढीले भत्काएको गलेश्वरको बेलिब्रीज (फोटो/भिडिओ सहित )

म्याग्दी । बेनी –जोमसोम सडक आयोजना अन्तर्गतको गलेश्वर स्थित बेलीब्रिज संचालनमा आएको छ । गत असार २६ गते रघुगंगा नदीमा आएको बाढीका कारण भत्किएको गलेश्वर स्थित बेलिब्रिज मंगलबार देखि सञ्चालनमा आएको हो…

thumbnail

मुख्यमन्त्री गुरुङ्गद्धारा बेनी अस्पतालको डायलाइसिस सेवाको उद्धघाटन

बेनी । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री पृथ्बीसुब्बा गुरुङले बेनी अस्पतालमा सञ्चालित हेमो डायलाइसिस सेवाको उद्घाटन गर्नुभएको छ । आइतबार बेनी अस्पतालमा सञ्चालित हेमो डायलाइसिस सेवाको उद्धघाटन गर्न म्याग्दी आउनुभएका मुख्यमन्त्री गुरुङले प्रदेश सरकार…

thumbnail

म्याग्दीमा थप एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । म्याग्दीमा थप एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । भारतबाट आई बेनीको म्याग्दी क्याम्पसको क्वारेन्टाइनमा बसेका बेनी  नगरपालिका -४,का २१ बर्षीय पुरुषमा कोरोना देखिएको हो । उनको साउन २१…

Write a Reply or Comment