मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार

प्युठानमा ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा ७ जनाको मृत्यु

बाँके । प्युठानमा गएराति ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा ७ जनाको मृत्यु भएको छ । प्युठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिका ३ रुमाले भन्ने ठाउँमा गएराति अन्दाजी १ वजेको समयमा लु २ च ४२३४ नम्वरको ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा ७ जनाको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानका प्रहरी निरीक्षक विष्णु पौडेलले जानकारी दिए ।

file photo

उक्त ट्याक्टरमा चालकसहित ८ जना रहेको र एकजना भने हाम फालेर ज्यान जोगाउन सफल भएको उनले जानकारी गराए । मृत्यु हुने सबै ७ जना रोल्पाका रहेको भन्ने बुझिन आएको तर पहिचान खुलिनसकेको उनले बताए ।

स्वर्गद्वारीतर्फवाट भिङ्ग्रीतर्फ आउँदै गरेको ट्याक्टर दुर्घटना परेको हो । ट्याक्टर सडकबाट अन्दाजी ४–५ सय मिटर तल झरेको प्रहरी निरीक्षक पौडेलले जानकारी दिए ।

अहिले स्थानीय, नेपाली सेना र नेपाल प्रहरीबाट उद्दार कार्य भइरहेको उनले बताए । नागरिकखबरबाट साभार

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

कृष्ण सेन–मदन स्मृति क्रियाशिल पत्रकारिता पुरस्कार खड्कालाई

म्याग्दी । कृष्ण सेन–मदन स्मृति क्रियाशिल पत्रकारिता पुरस्कार म्याग्दीका अग्रज पत्रकार घनश्याम खड्कालाई प्रदान गरिएको छ । प्रेस संगठन नेपालको शुक्रबार बेनीमा भएको जिल्ला भेलाको अवसरमा खड्कालाई सात हजार रुपैयाँ सहित सम्मानपत्र…

thumbnail

स्थापना दिवसमा बेनी अस्पतालका बिरामीलाई फलफुल वितरण

बेनी । नेपाल ट्रेड युनियन कांग्रेस म्याग्दीले ७५ औं राष्ट्रिय स्थापना दिवस मनाएको छ । शुक्रबार युनियन कांग्रेस म्याग्दीले बेनी अस्पतालमा बिरामीहरुलाई फलफुल वितरण गरेर आफ्नो ७५ औं राष्ट्रिय स्थापना दिवस (हिरक…

thumbnail

पूर्वी चितवनमा गैँडाको आक्रमणबाट एक घाइते

काठमाडौँ । पूर्वी चितवनमा गैँडाको आक्रमणबाट एक जना घाइते भएका छन्। घाइते हुनेमा रत्ननगर नगरपालिका–७ पिपरीयाका ६७ वर्षीय फिरुला महतो रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले जनाएको छ। कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक…