आर्थिक म्याग्दी

बाढी पहिरो पीडितका लागि राष्ट्रिय युवा संघ र अनेरास्ववियू म्याग्दीद्वारा राहत संकलन

अमित विश्वकर्मा
बेनी । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल म्याग्दी र अनेरास्ववियूले सोमबार बेनीमा घरदैलो गरि १ लाख ४ हजार ३ सय ९५ रुपैयाँ सहयोग संकलन गरेको छ । गत बिहिबार राति देखी परेकोको अविरल बर्षाका कारण म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका– ६ मराङ, मालिका गाउँपालिका–७ बिम लगाएत विभिन्न ठाउँमा गएको पहिरोबाट बिस्थापित बनेकाहरुलाइ राहतका लागि सो रकम संकलन गरिएको हो ।

बाढी र पहिरोबाट घर तथा परिवारका सदस्य गुमाएर सुरक्षित स्थानमा बसेकाहरुको अबस्था पिडादायी भएकोले दुखमा मलम लगाउन राहत स्वरुप उक्त रकम संकलन गरिएको राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल म्याग्दीका संयोजक प्रबिण शाहिले बताउनुभयो ।

कोरोना महामारिका कारण लकडाउनले समस्यामा परेका बेनीका व्यवसायीहरुले अभियानलाई सकारात्मक रुपमा लिइ खुल्ला हृदयले सहयोग गरेको अनेरास्ववियू म्याग्दीका संयोजक सुबास बिश्वकर्माले बताउनुभयो ।

उहाँले सहयोग संकलन अभियान जारिनै रहेकोले सहयोगका लागि सबैलाइ आबहान समेत गर्नुभएको छ । यसअघि अनेरास्ववियू म्याग्दीको एक समूह मराङको रिखमा पुगेर पहिरोमा पुरिएर बेपत्ता भएकाहरुको खोजी तथा घाइतेहरुको उद्दारमा सहयोग गरेर फर्किएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मलेसियामा कार्यरत ११ नेपाली खर्च अभावमा अलपत्र

सोलुखुम्बु । मलेसियाको एक कम्पनीमा कार्यरत ११ नेपाली पाँच महिनादेखि अलपत्र परेका छन् । अल्फा कम्पनीमा कार्यरत सबैको पाँच महिनाअघि नै भिसा म्याद सकिएकाले अलपत्र परेको सोलुखुम्बु घर भई त्यहाँ कार्यरत घनश्याम…

thumbnail

संक्रमित अख्तियार प्रमुखसहितको टोली संसदीय समितिमा जोखिम

काठमाडौं ।समुदायस्तरमा फैलिएको कोरोनाभाइरसको संक्रमण अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको उच्च पदाधिकारीसम्म पुगको छ । मंगलबार अख्तियारका प्रमुख आयुक्तसहित अन्य पदाधिकारीमा सो संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य मन्त्रालय स्रोतको भनाइ छ । अख्तियारका कुन–कुन पदाधिकारीमा…

thumbnail

घुस लिएर काठमाडौं हिँडेका खानेपानी संस्थान बुटवलका कार्यालय प्रमुख समातिए

काठमाडौं । नेपाल खानेपानी संस्थानको बुटवलस्थित कार्यालयका प्रमुख इन्जिनियर सन्तोष साह घुुससहित पक्राउ परेका छन् । खानेपानी शाखा कार्यालयहरुका विभिन्न व्यक्तिहरुबाट घुस रकम उठाएर काठमाडौंतर्फ जाँदै गरेको भन्ने सूचनाका आधारमा अख्तियार दुरुपयोग…

Write a Reply or Comment