आर्थिक धवलागिरी गाउँपालिका बेनी नगरपालिका मालिका गाउँपालिका रघुगंगा गाउँपालिका राष्ट्रिय

बाढी पहिरो पीडितका लागि शिक्षक महासंघ म्याग्दीद्वारा २ लाख सहयोग

बेनी । नेपाल शिक्षक महासंघ ,म्याग्दीले म्याग्दीका बाढी पहिरो प्रभावितहरुका लागि जिल्ला बिपद ब्यवस्थापन कोषमा २ लाख रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । मंगलबार महासंघका जिल्ला अध्यक्ष जयराम सुबेदीले कोषका संयोजक एबं प्रमुख जिल्ला अधिकारी ज्ञाननाथ ढकाल लाई २ लाख रुपैयाँको चेक हस्तान्तरण गर्नु भएको हो ।

गत असार २५ गते राती परेको अबिरल बर्षाका कारण जिल्लाका बिम, मराङ, ताकम, धारापानी, देबिस्थान,बेनी नगरपालिका र रघुगंगा गाउँपालिकाका विभिन्न ठाउँ लगाएतका क्षेत्रमा गएको पहिरोका कारण बिस्थापित बनेका परिवारका राहतका लागि सो रकम सहयोग गरेको अध्यक्ष सुबेदीले बताउनुभयो ।

जिल्लामा अध्यापनरत सबै क्षिक्षकको एक दिनको तलब उठाएर शिक्षक बिपद सहयोग कोष स्थापना गर्ने महासंघले निर्णय गरेको छ । यसरि संकलन हुने करिब १५ लाख रकम मध्यको २ लाख रुपैयाँ पहिरो पीडितहरुका लागि सहयोग गरिएको महासंघका संस्थागत सचिव बिनय श्रेष्ठले बताउनुभयो । सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठन , नेपाल शिक्षक संघ, र एकीकृत अखिल नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठनका पदाधिकारीहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

कार्बन उत्सर्जन कटौतीबापत नेपाललाई ५ अर्ब

काठमाडौं । नेपालले वन संरक्षणमार्फत उत्सर्जन घटाई कार्बन सञ्चिति बढाएबापत करीब रु पाँच अर्ब (४५ मिलियन अमेरिकी डलर) रकम पाउने भएको छ । वन तथा वातावरण मन्त्रालयका सचिव डा।विश्वनाथ ओली र विश्व…

thumbnail

स्रोत नखुल्ने २५ लाख रकमसहित दुई भारतीय नागरिक पक्राउ

बारा । स्रोत नखुलेको २५ लाख ३५ हजार रकमसहित दुई भारतीयलाई बारा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा भारत बिहार पूर्वी चम्पारण ग्राम पञ्चायत नरकटिया–७ का चन्द्रशेखर प्रसाद र सञ्जय कुमार रहेको…

thumbnail

प्रदेश २: कोरोना महामारीमा खटिएका स्वास्थ्यकर्मीले पाएनन् तलब

काठमाडौं । कोरोना महामारीको समयमा प्रदेश २ का विभिन्न कोभिड अस्पतालमा करारमा खटाइएका कर्मचारीहरुले चालु आर्थिक वर्षको पहिलो चौमासिक अवधिको तलव भत्ता नपाएको गुनासो गरेका छन् । प्रदेश २ का आठवटै जिल्लामा…