आर्थिक धवलागिरी गाउँपालिका बेनी नगरपालिका मालिका गाउँपालिका रघुगंगा गाउँपालिका राष्ट्रिय

बाढी पहिरो पीडितका लागि शिक्षक महासंघ म्याग्दीद्वारा २ लाख सहयोग

बेनी । नेपाल शिक्षक महासंघ ,म्याग्दीले म्याग्दीका बाढी पहिरो प्रभावितहरुका लागि जिल्ला बिपद ब्यवस्थापन कोषमा २ लाख रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । मंगलबार महासंघका जिल्ला अध्यक्ष जयराम सुबेदीले कोषका संयोजक एबं प्रमुख जिल्ला अधिकारी ज्ञाननाथ ढकाल लाई २ लाख रुपैयाँको चेक हस्तान्तरण गर्नु भएको हो ।

गत असार २५ गते राती परेको अबिरल बर्षाका कारण जिल्लाका बिम, मराङ, ताकम, धारापानी, देबिस्थान,बेनी नगरपालिका र रघुगंगा गाउँपालिकाका विभिन्न ठाउँ लगाएतका क्षेत्रमा गएको पहिरोका कारण बिस्थापित बनेका परिवारका राहतका लागि सो रकम सहयोग गरेको अध्यक्ष सुबेदीले बताउनुभयो ।

जिल्लामा अध्यापनरत सबै क्षिक्षकको एक दिनको तलब उठाएर शिक्षक बिपद सहयोग कोष स्थापना गर्ने महासंघले निर्णय गरेको छ । यसरि संकलन हुने करिब १५ लाख रकम मध्यको २ लाख रुपैयाँ पहिरो पीडितहरुका लागि सहयोग गरिएको महासंघका संस्थागत सचिव बिनय श्रेष्ठले बताउनुभयो । सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठन , नेपाल शिक्षक संघ, र एकीकृत अखिल नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठनका पदाधिकारीहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

तलब नपाएपछि निजी स्रोतका शिक्षक आन्दोलित

बैतडी । लामो समयदेखि तलब नपाएपछि आन्दोलित भएका बैतडीको सिगास गाउँपालिकाका सामुदायिक विद्यालयमा कार्यरत निजी स्रोतका शिक्षकले गाउँपालिकालाई २४ घण्टे चेतावनी दिएका छन् । निजी स्रोत शिक्षक सङ्घर्ष समितिले आइतबार एक विज्ञप्ति…

thumbnail

धादिङ जिल्लामा चार महिनामा एक अर्ब रेमिट्यान्स

धादिङ । धादिङ जिल्लामा चार महिनाको अवधिमा एउटै कम्पनीमार्फत एक अर्ब रुपैयाँको रेमिट्यान्स (विप्रेषण) भित्रिएको छ। चालु वर्ष २०७७/०७८ को साउनदेखि कात्तिक मसान्तसम्ममा धादिङमा कला इन्टरनेशनल प्रालिबाट ९९ करोड ८२ लाख रुपैयाँभन्दा…

thumbnail

उद्योग बाणिज्य महासंघको केन्द्रीय सदस्यमा म्याग्दीका श्रेष्ठ निर्वाचित

म्याग्दी । नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघको केन्द्रीय सदस्यमा म्याग्दीका कुबिर कुमार श्रेष्ठ निर्वाचित हुनुभएको छ । म्याग्दी उद्योग वाणिज्य संघको पुर्व अध्यक्ष समेत रहनुभएका श्रेष्ठ महासंघको राजधानिमा जारी ५४ औँ साधारणसभा तथा…

Write a Reply or Comment