आर्थिक धवलागिरी गाउँपालिका बेनि नगरपालिका मालिका गाउँपालिका रघुगंगा गाउँपालिका राष्ट्रिय

बाढी पहिरो पीडितका लागि शिक्षक महासंघ म्याग्दीद्वारा २ लाख सहयोग

बेनी । नेपाल शिक्षक महासंघ ,म्याग्दीले म्याग्दीका बाढी पहिरो प्रभावितहरुका लागि जिल्ला बिपद ब्यवस्थापन कोषमा २ लाख रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । मंगलबार महासंघका जिल्ला अध्यक्ष जयराम सुबेदीले कोषका संयोजक एबं प्रमुख जिल्ला अधिकारी ज्ञाननाथ ढकाल लाई २ लाख रुपैयाँको चेक हस्तान्तरण गर्नु भएको हो ।

गत असार २५ गते राती परेको अबिरल बर्षाका कारण जिल्लाका बिम, मराङ, ताकम, धारापानी, देबिस्थान,बेनी नगरपालिका र रघुगंगा गाउँपालिकाका विभिन्न ठाउँ लगाएतका क्षेत्रमा गएको पहिरोका कारण बिस्थापित बनेका परिवारका राहतका लागि सो रकम सहयोग गरेको अध्यक्ष सुबेदीले बताउनुभयो ।

जिल्लामा अध्यापनरत सबै क्षिक्षकको एक दिनको तलब उठाएर शिक्षक बिपद सहयोग कोष स्थापना गर्ने महासंघले निर्णय गरेको छ । यसरि संकलन हुने करिब १५ लाख रकम मध्यको २ लाख रुपैयाँ पहिरो पीडितहरुका लागि सहयोग गरिएको महासंघका संस्थागत सचिव बिनय श्रेष्ठले बताउनुभयो । सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठन , नेपाल शिक्षक संघ, र एकीकृत अखिल नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठनका पदाधिकारीहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

संक्रमित अख्तियार प्रमुखसहितको टोली संसदीय समितिमा जोखिम

काठमाडौं ।समुदायस्तरमा फैलिएको कोरोनाभाइरसको संक्रमण अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको उच्च पदाधिकारीसम्म पुगको छ । मंगलबार अख्तियारका प्रमुख आयुक्तसहित अन्य पदाधिकारीमा सो संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य मन्त्रालय स्रोतको भनाइ छ । अख्तियारका कुन–कुन पदाधिकारीमा…

thumbnail

घुस लिएर काठमाडौं हिँडेका खानेपानी संस्थान बुटवलका कार्यालय प्रमुख समातिए

काठमाडौं । नेपाल खानेपानी संस्थानको बुटवलस्थित कार्यालयका प्रमुख इन्जिनियर सन्तोष साह घुुससहित पक्राउ परेका छन् । खानेपानी शाखा कार्यालयहरुका विभिन्न व्यक्तिहरुबाट घुस रकम उठाएर काठमाडौंतर्फ जाँदै गरेको भन्ने सूचनाका आधारमा अख्तियार दुरुपयोग…

thumbnail

कलेजो रोगी दर्जीलाई समाजसेवी गौचनद्धारा आर्थिक सहयोग,उपचारमा सहयोग गर्न अपिल

बेनी । कलेजो रोगबाट पीडित धवलागिरी गाउँपलिका–७ की अनिता दर्जीलाई नेपाली कांग्रेस, म्याग्दीकी नेतृ तथा समाजसेवी विमला गौचनले आर्थिक सहयोग गर्नुभएको छ । लामो समयदेखी कलेजो रोगबाट पीडित दर्जीलाईको आर्थिक अवस्था कमजोर…

Write a Reply or Comment