बेनि नगरपालिका म्याग्दी समाज

मृगौला रोगी घर्तिका लागि आर्थिक संकलन

अमित बिश्वकर्मा
पर्बत
बेनी, बुधवार असार १७ गते । म्याग्दी पिपलबोट युवा क्लब जलजला ३ पर्बत बेनिले विशेष घर्ती बचाउँ आर्थिक संकलन अभियान सुरु गरेको छ । मंगलबार क्लबका पदाधिकारीहरुले पर्बत बेनिमा घरदैलो गरि ४४ हजार ५ सय ५ रुपैयाँ संकलन गरेको क्लबका अध्यक्ष नवीन जिसिले बताउनु भयो । सो रकम क्लबका सल्लाहकार महेन्द्र खत्रीले मृगौला रोगी घर्तीका काका प्रेम बहादुर जिसिलाइ हस्तान्तरण गर्नु भएको थियो । रकम हस्तान्तरण गर्दै खत्रीले घर्तिको उपचारमा परिवारलाइ परेको समस्यालाई मध्यनजर गरि क्लबले निरन्तर सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गर्नु भयो ।

म्याग्दीको धौलागिरी गाउँपालिका -७ घर भै हाल पर्बत बेनिमा परिवार सहित बस्दै आएका घर्तिको एउटा मृगौलामा समस्या देखिएको छ । २० बर्षिय घर्ती स्वास्थ्यमा समस्या उत्पन्न भएपछि परिक्षणका लागि बेनि अस्पतालमा पुग्नु भएको थियो । त्यहाँ १ हप्ताको उपचार पस्चात मृगौला खराब भएको भन्दै अस्पतालले पोखरा रिफर गरेको थियो । घर्तिको अहिले किड्नी लिबर एण्ड एलाइट हेल्थ केयर प्राली पोखरामा उपचार भैरहेको घर्तिको परिवारलले बताएको छ ।

दैनिक ज्याला मजदुरी गरेर जिबिका चलाउँदै आएका घर्ती परिवारको आर्थिल अबस्था निकै कमजोर भएका कारण उपचारमा समस्या परेकोले विशेष घर्ती बचाउँ अभियान नै सुरु गर्नु परेको क्लब अध्यक्ष जिसिले बताउनु भयो । २० बर्षको कलिलो उमेरमा मृगौला रोगी बनेका घर्तीको जीवन बचाउनका लागि सुरु गरिएको आर्थिक संकलन अभियानमा सक्दो सहयोग गर्न क्लबले सबैलाइ अपिल समेत गरेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीमा थप ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी ।म्याग्दीमा थप ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । विभिन्न देशबाट आएर जिल्लाको बेनी स्थित क्वारेन्टाइनमा बसेका ९ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । पीसिआर परिक्षण गर्दा ९ जनामा कोरोना…

thumbnail

पिपलबोट युवा क्लबद्वारा मृगौला रोगी घर्तीलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण

अमित बिश्वकर्मा, बेनी । बिशेष घर्ती बचाउँ अभियान संचालन गरिरहेको पिपलबोट युवा क्लब जलजला- ३ पर्बत बेनीले १ लाख ३० हजार ७ सय ५९ रुपैयाँ सहयोग रकम हस्तान्तरण गरेको छ । श्याम…

thumbnail

बाढी पहिरो पीडितका लागी म्याग्देली युवा आवाजद्वारा दुई लाख रुपैयाँ सहयोग

बेनी ,आइतबार असार २७ गते ।स्वदेश तथा बिदेशमा रहेका स्वतन्त्र म्यादीका युवाहरूको सामाजिक संजालको समुह म्यादेली युवा आवाजले म्याग्दीका बाढी पहिरो पीडितको राहतका लािग दुई लाख रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । समुहका…

Write a Reply or Comment