अन्नपूर्ण गाउँपालिका मालिका गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी राष्ट्रिय समाचार

म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । विभिन्न देशबाट आएर क्वारेन्टाइनमा बसेका म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।कुवेतबाट आएर बेनीको न्यु वेस्ट प्वाइन्ट आवासीय माविको क्वारेन्टाइनमा बसेका  जिल्लाको मालिका गाउँपालिका -४ का ३४ बर्षिय एक पुरुष र साउदी अरबबाट आएर बेनीको म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसमा बसेका अन्नपूर्ण गाउँपालिका-८ का ३५ बर्षिय एक पुरुषमा गरि दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ कार्यालय म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एक नारायण लम्सालले जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार यो संगै म्याग्दीमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ४५ पुगेको छ । संक्रमित मध्ये ३५ जना निको भएर घर गएका छन्  । संक्रमित दुई जनाको  साउन ८ गते नमुना संकलन गरि पीसिआर परिक्षणका लागी पठाइएको थियो  ।

 स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीका अनुसार संक्रमितको स्वास्थ अवस्था सामान्य रहेको छ । उनीहरूलाई थप उपचारका लागि बेनीको आइसोलेशन कक्षामा राखिएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीमा ११ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । म्याग्दीमा ११ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एक नारायण लम्सालका अनुसार संक्रमित हुनेमा तनहुँ ठेगाना भई हाल अन्नपूर्ण २ वस्ने वर्ष ४९ को…

thumbnail

म्याग्दीमा ९ जना कोरोना संक्रमित थपिए

बेनी । म्याग्दीमा थप ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । जिल्लाको अन्नपुर्ण गाउँपालिका मात्र ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य निर्देशनालय पोखराले जनाएको छ । ठेगाना नखुलेका गाउँपालिकाका ४५…

thumbnail

अन्नपूर्ण गाउँपालिकाको कार्यालय एक साता बन्द

म्याग्दी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिकाको कार्यालय आजदेखि एक हप्ताका लागि बन्द गरिएको छ । गाउँपालिकामा कार्यरत एक कर्मचारीमा कोरोना भाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि अध्यक्ष डमबहादुर पुनले एक सूचना जारी गरेर मङ्सिर ३…

Write a Reply or Comment