अन्नपूर्ण गाउँपालिका मालिका गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी राष्ट्रिय समाचार

म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । विभिन्न देशबाट आएर क्वारेन्टाइनमा बसेका म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।कुवेतबाट आएर बेनीको न्यु वेस्ट प्वाइन्ट आवासीय माविको क्वारेन्टाइनमा बसेका  जिल्लाको मालिका गाउँपालिका -४ का ३४ बर्षिय एक पुरुष र साउदी अरबबाट आएर बेनीको म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसमा बसेका अन्नपूर्ण गाउँपालिका-८ का ३५ बर्षिय एक पुरुषमा गरि दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ कार्यालय म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एक नारायण लम्सालले जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार यो संगै म्याग्दीमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ४५ पुगेको छ । संक्रमित मध्ये ३५ जना निको भएर घर गएका छन्  । संक्रमित दुई जनाको  साउन ८ गते नमुना संकलन गरि पीसिआर परिक्षणका लागी पठाइएको थियो  ।

 स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीका अनुसार संक्रमितको स्वास्थ अवस्था सामान्य रहेको छ । उनीहरूलाई थप उपचारका लागि बेनीको आइसोलेशन कक्षामा राखिएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि ,संक्रमितको कुल संख्या ४७ पुग्यो

बेनी । म्याग्दीमा थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । विदेशबाट आइ बेनीको क्वारेन्टाइनमा बसेका दुई जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । स्वास्थ्य कार्यालय, म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एक नारायण…

thumbnail

क्वारेन्टाइनबाट घर जाँदै गरेका पुनको पहिरोमा परेर मृत्यु,पुन कुवेतबाट आएका थिए

बेनी । उत्तरी म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका –२ भुरुङ्ग तातोपानी स्थित नागढुङ्गा पहिरोमा परेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । माथिबाट खसेको पहिरोमा परेर सोही गाउँपालिका– ३, काभे्रका ३२ बर्षिय झलक पुनको मृत्यु…

thumbnail

म्याग्दीमा थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी। म्याग्दीमा मंगलबार थप तीन जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । विदेशबाट आएर बेनी स्थित क्वारेन्टाइनमा बसेका बेनी नगरपालिकाकाका एक र अन्नपूर्ण गाउँपालिकाका दुई जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो ।स्वास्थ्य कार्यालय…

Write a Reply or Comment