घटना मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज स्थानीय

डोटीमा बस दुर्घटना हुँदा तीन जनाको मृत्यु, ३१ घाइते

डोटी । डोटीमा बस दुर्घटना हुँदा तीन जनाको मृत्यु भएको छ भने ३१ जना घाइते भएका छन्। धनगढीबाट अछामतर्फ जाँदै गरेको कर्णाली रिभर यातायातको ना ६ ख २५२९ नम्बरको बस दुर्घटना भएको हो।

तस्बिर : सामाजिक सञ्जाल

पहलमानसिं स्वार राजमार्ग अन्तर्गत डोटीको पूर्बीचौकी गाउँपालिका–१ तल्लोफुलोटमा बुधबार बिहान ६ बजे बस दुर्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय डोटीका प्रहरी निरीक्षक कर्ण बोहराले जानकारी दिए। बसमा सवार सबै भारतबाट मजदुरी गरेर घर फर्केका थिए।

तस्बिर: सामाजिक सञ्जाल

अहिले दुर्घटनास्थलमा प्रहरी लगायत स्थानीयले उद्धार गरिरहेका छन्। केहि घाइतेलाई जिल्ला अस्पताल डोटीमा ल्याइएको बोहराले जानकारी दिए। मृतकको सनाखत हुन बाँकी रहेको छ। annapurnapostबाट साभार

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बम विष्फोट तथा संगठित अपराधमा संलग्न फरार प्रतिवादी पक्राउ

काठमाडौं । आपराधिक लाभ, बम विष्फोट तथा संगठित अपराध मुद्दाका फरार प्रतिवादी पक्राउ परेका छन्। बारा प्रहरी कार्यालयले परवानीपुर गाउँपालिका १ घर भएका ३६ वर्षीय कपिलदेव महत्तोलाई मंगलबार राति १० बजे पक्राउ…

thumbnail

करेन्ट लागेर मोलुङ खोला हाइड्रोपावर ट्रान्समिसन लाइनका सुपरभाइजर खत्रीको मृत्यु

काठमाडौं । ओखलढुंगामा करेन्ट लागेर मोलुङ खोला हाइड्रोपावर ट्रान्समिसन लाइनका सुपरभाइजरको मृत्यु भएको छ। बुधबार बिहान ११ बजे मोलुङ-१ कुन्तादेबी बस्ने २८ वर्षीय परनेश खत्रीको करेन्ट लागेर मृत्यु भएको हो। सिद्धिचरण-१२ सिमलडाँडाको…

thumbnail

३७ किलो चरेशसहित दुई महिला पक्राउ

कपिलवस्तु । कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिका स्थित बसपार्क नजिकै भारत लाने तयारीमा रहेको ३७ किलो चरेशसहित २ जना महिला पक्राउ परेका छन्। बुधबार दिउँसो २ बजेतिर प्रहरीले निगरानी गर्दै पिछा गर्नेक्रममा मकवानपुर मनोहरी…

Write a Reply or Comment