मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज स्थानीय

बेनी –मालढुङ्गा सडक अवरुद्ध

साजन परियार
पर्बत (वारि बेनि)। बुधबार बेलुकादेखी निरन्तर परेको अबिरल बर्षासंगै आएको बाढीका कारण कारण बेनी–मालढुङ्गा सडक अवरुद्ध भएको छ । बुधबार रातीदेखी परेको विरल बर्षाका कारण बेनी –मालढुङ्गा–पोखरा सडक खण्ड अन्तर्गत जलजला गाउँपालिका वडा नम्वर ३ वारि बेनीको आटरि खोलामा आएको बाढीका कारण सडक अबरुद्ध भएको हो ।

सडकको तल्लो भाग बाढीको कटानका कारण जमिन भासिएको छ। बेनी–मालढुङ्गा सडक खण्ड अन्तर्गत विभिन्न ठाउँमा पटक पटक बाढीपहिरोले सडक अवरुद्ध हुँदा यात्रु तथा स्थानीयले सास्ती खेपिरहेका छन। अहिले सडक खुलाउने प्रयास भएको वारिबेनी प्रहरीचैकीका प्रहरी नायक निरीक्षक भारत गौतमले बताउनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

वीपी प्रतिष्ठानका चिकित्सकद्वारा उपकुलपति कार्यालयअघि धर्ना

धरान । वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान धरानका आन्दोलनमा उत्रिएका छन्। चिकित्सा तथा दन्तचिकित्सा कल्याण समाजको नेतृत्वमा चिकित्सकहरु आन्दोलनमा उत्रिएका हुन्। उनीहरुले दिनहुँ बिहान उपकुलपति कार्यालयअघि शान्तिपुर्णरुपमा धर्ना गरिरहेका छन्। सोसाइटीले पटक…

thumbnail

देशभर १५७३ जना कोरोना संक्रमित थपिए ,१० को मृत्यु

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर १५७३ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् । यससँगै कुल संक्रमितको संख्या ७३ हजार ३९४ पुगेको आइतबारको नियमित प्रेस ब्रिफिङमा स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता जागेश्वर गौतमले दिनुभएको…

thumbnail

कोप्चेपानीका २३ घर परिवारलाई भालेबासमा सारियो

पोखरेबगर । पहिरोको उच्च जोखिममा रहेको म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिकाको वडा नम्बर ४ कोप्चेपानीका २३ घर परिवारलाई सुरक्षित स्थानमा सारिएको छ । बस्ती तल बग्ने कालिगण्डकी नदीको कटान र अविरल बर्षातका कारण बस्ती…

Write a Reply or Comment