तस्बिर बेनी नगरपालिका भिडियाे मुख्य समाचार म्याग्दी राष्ट्रिय

मंगलाघाटमा बाढी पहिरोले ठुलो क्षती (फोटो/भिडिओ)

बेनी । गयराती परेको अविरल बर्षा संगै आएको बाढी पहिरोले म्याग्दीको बेनी नगरपालिका–७,मंगलाघाटमा ठुलो भौतिक क्षती पु¥याएको छ । बेनी–पाखापनी सडक खण्ड अन्तर्गत खोल्सामा आएको बाढी पहिरोले माउण्ट एभरेष्ट आवासिय मावि सहित मंगलाघाट बस्तीका दश घरमा क्षती पु¥याएको हो । बस्तीमा बाढी पसेपछि मंगलाघाट बासी त्रसित बनेका छन् ।

https://www.facebook.com/watch/?v=1716849058480174

गयराती परेको परेको अविरल बर्षाका कारण आएको बाढी पहिरोबाट नगरपालिकाका मेयर हरिकुमार श्रेष्ठको पसल ,पुस्तक पसल र ग्यारेज गरी तीन वटा पसलमा पुर्ण क्षती पु¥याएको वडा अध्यक्ष राजेन्द्र कुमार श्रेष्ठले बताउनुभयो ।

https://www.facebook.com/watch/?v=1716849058480174

उहाँका अनुसार क्षतीको विवरण संकलन भइरहेकाले कुन ठाउँमा कति क्षती भयो भन्ने विस्तृत विवरण आउन बाँकी छ । साथै सोही बाढीका कारण बेनी –दरबा सडकमा क्षती पु¥याएको छ भने बेनी–अर्थुङ्गे –पाखापानी सडक अवरुद्ध भएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

कोप्चेपानीका २३ घर परिवारलाई भालेबासमा सारियो

पोखरेबगर । पहिरोको उच्च जोखिममा रहेको म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिकाको वडा नम्बर ४ कोप्चेपानीका २३ घर परिवारलाई सुरक्षित स्थानमा सारिएको छ । बस्ती तल बग्ने कालिगण्डकी नदीको कटान र अविरल बर्षातका कारण बस्ती…

thumbnail

अन्नपुर्णको जलथले र कोप्चेपानी बस्तीका २६ घर पहिरोको उच्च जोखिममा (भिडिओ /फोटो)

पोखरेबगर । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ जलथले र वडा नम्बर ४ कोप्चेपानीका २६ घर पहिरोको उच्च जोखिममा रहेका छन् । बुधबार अविरल बर्षातका कारण बस्ती माथिबाट खसेको पहिरोको कारण जलथलेमा…

thumbnail

निस्कोटमा पहिरोले दुई घर विस्थापित ,रेडक्रस र कांग्रेसद्धारा राहत सहयोग (तस्बिर सहित )

म्याग्दी । जिल्लाको मालिका गाउँपालिका–१,निस्कोटको केशमा पहिरोले दुई घर विस्थापित भएका छन् । अविरल बर्षाका कारण असोज २ गते बेलुकीको समयमा घर माथिबाट खसेको पहिरोले केशका दलप्रसाद पुन र चन्द्रबहादुर पुनको घर…

Write a Reply or Comment