बेनी नगरपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी राष्ट्रिय समाचार समाज

म्याग्दीमा क्वारेन्टाइनमा रहेका एक जना प्रहरीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । म्याग्दीमा प्रहरीमा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । म्याग्दीबाट नमुना संकलन गरी पीसिआर परिक्षणका लागि पोखरा पठाइएका मध्ये एक जनामा कोरोना पोजेटिभ देखिएको स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एक नारायण लम्सालले जानकारी दिनुभयो ।

स्वास्थ्य निर्देशनालय गण्डकीले सोमबार विहान जारी गरेको प्रेस विज्ञप्ती अनुसार बेनी नगरपालिकाका २० बर्षिय पुरुषमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको हो । संक्रमित प्रहरीलाई बेनी स्थित आइसोलेसन कक्षमा सारिएको छ । संक्रमितको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रेहेको स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीले जनाएको छ । ती संक्रमित प्रहरी पोखरामा तालिम सकाएर म्याग्दी सरुवा भएर आएका थिए ।

संक्रमित प्रहरीको टोलीमा सात जना रहेको र उनिहरु माउण्ट एभरेष्ट आवासीय माविको क्वारेन्टाइनमा रहेका जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीका सुचना अधिकारी डाक्टरप्रसाद चौधरीले जानकारी दिनुभयो । ‘पोखरामा तालिम सकाएर म्याग्दी सरुवा भइ आएर क्वोरन्टाइनमा रहेका प्रहरीमा कोरोना देखिएको हो ’, सुचना अधिकारी चौधरीले भन्नुभयो ,‘बाहिर हल्ला गरिए जस्तो जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा कार्यरत प्रहरीमा कोरोना देखिएको होइन् ।’

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

नेपाल चेम्वर अफ कमर्स म्याग्दीको प्रथम अधिवेशन, अध्यक्षमा रकाल

बेनी । नेपाल चेम्वर अफ कमर्स म्याग्दीको अध्यक्षमा युवा व्यवसायी भरत बहादुर रकाल शाही चयन हुनुभएको छ । बेनीको शिखर होटलमा सम्पन्न प्रथम बार्षिक साधारण सभा तथा प्रथम अधिवेशनबाट रकाल इन्टरप्राजेस प्रा.लि.का…

thumbnail

म्याग्दीमा १ सहित गण्डकीमा २५ जना कोरोना संक्रमित थपिए

बेनी । म्याग्दीमा एक जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । क्षयरोग उपचार केन्द्र ,पोखरामा गरिएको परिक्षणमा जिल्लाको बेनी नगरपालिका– ३ का ३० बर्षिय पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । स्वास्थ्य निर्देशनालय…

thumbnail

म्याग्दीका बाढी पहिरो पीडितका लागि करिब साढे दुई लाख सहयोग

म्याग्दीको बेनी नगरपालिका–४, सिंगाका डा. जिवन बानियाँको पहलमा म्याग्दीका बाढीपहिरोबाट विस्थापितलाइ लक्षित गरी करिब साढे दुई लाख बराबरको सहयोग ओमकुमारी शान्ति कोषमा हस्तान्तरण भएको छ । गएको असार महिनाको २५ गते म्याग्दीको…

Write a Reply or Comment